Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetnék hogy ne gondoljam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék hogy ne gondoljam azt magamról, hogy unalmas amit beszélek?

Figyelt kérdés

Mikor lányokkal beszélek egyszerűen egy idő után mindig érzem hogy ez tök gáz meg unalmas, nem tudom őket megnevettetni pedig mikor srácokkal vagyok mindig tök jól elhülyéskedünk dől belőlem a hülyeség, de csajoknál nem megy nem tudom elengedni magam, nem tudok egy hullámhosszra kerülni.

18


2017. máj. 8. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, csak én lány vagyok. Azt hittem ezzel csak én vagyok így :D
2017. máj. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Talán a lányoknak mások az érdeklôdési köreik. (pl.:Nem értig a számítógép játékos poénokat esetleg)


Vagy más a humorérzékük :/

2017. máj. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ebben van valami egyébként ha elejtek egy hofi vagy kiss ádám vagy hadházis viccet akkor csak cirip cirip
2017. máj. 8. 20:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok vicces ezért randi elött össze írom a legérdekesebb történeteimet és néha puskázok. Pl: emlékszem az egyik altatásomra és el tudom mondani, hogy mi van egy mütéten, hogyan "alszunk" el, melyik érzékszervünk "alszik" el elöbb és mi történik akkor. Vagy amikor (még kis koromban) meg akart ölni egy tehén stb....
2017. máj. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Majd alakul... lesz, akinek érdekes lesz, bármit mondasz, és te meg ámulsz, milyen szépen cirip-ciripel! A világ már csak ilyen.


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=027ZJX5XVjs

2017. máj. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele:D de lehet azért is mert zavarban vagyok:D

16/l

2017. máj. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha megtudod milyen dolgokat szeret a kiválasztott leányzó, akkor tuti össze tudsz hozni egy jó poént. Aki meg ,,Hofi '' poénon nem nevet az egy elveszett generáció. 18/L további szép estét !
2017. máj. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!