Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány aki tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik nekem és én is úgy vettem rajta észre, hogy tetszem neki. Szerintetek érdemes lenne folytatnom vele a beszélgetést?

Figyelt kérdés

A segítségeteket szeretném kérni. Szóval van egy lány aki tetszik nekem és végül nagy nehezen összeszedtem miden bátorságomat és leültem mellé beszélgetni. Nagyon jól el tudtam vele beszélgetni, közben állandóan mosolygott és észrevettem rajta, hogy ő is érdeklődött felőlem. Amikor másodjára leültem mellé beszélgetni akkor megkérdeztem tőle, hogy hogy van, mi újság és ő csak annyit válaszolt rá, hogy elvagyok de közben nem is nézett rám és nem is próbáltam meg vele tovább beszélgetni. Azt szeretném kérdezni, hogy lenne-e értelme tovább folytatnom vele a beszélgetést vagy inkább hanyagoljam?


Válaszotokat előre is köszönöm.



2017. máj. 9. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp megéri folytatni.Lehet hogy 2× éppen nem volt jó kedve,nem hiszem hogy ilyen hamar elvesztette volna az érdeklődését.
2017. máj. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Rendben. Minden féle képpen beszélni fogok vele.

Köszönöm a válaszodat. :)

2017. máj. 10. 14:14
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem is próbálkozz tovább, mindenkinek leeht rossz napja
2017. máj. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előző két valaszloval :) mindenkinek vannak rossz napjai amikor nem akar senkivel sem csevereszni. Ha az első beszélgetés jó volt, azt vedd alapnak :)
2017. júl. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szia. Csak egy valamit nem értek. Olyan is elő fordult, hogy amikor sétáltak a barátnőjével és amikor messzebbre értek akkor a barátnője visszanézett és hosszasan rám nézett. A múlt héten be jelöltem Facebookon ismerősnek meg küldtem is neki egy üzenetet de egy hete már nem kapok rá választ. Megnéztem a profilját és azt vettem észre, hogy már nem tudom ismerősnek jelölni csak üzenetet tudok neki küldeni, akkor mégis törölte az ismerősnek jelölésemet?
2017. júl. 20. 06:05
 6/8 SubriJózsi válasza:

Személyesen mond meg neki hogy tetszik neked.

Amikor kettesben vagytok.

Ne szerelmet vallj, csak hintsd el hogy vonzónak tartod, bókolj neki.

Lehet zavarba jön, és úgy fog viselkedni amire azt gondolod hogy negatív, de hidd el, sokat fogja foglalkoztatni a gondolat.

Vesztenivalód nincs!

Hajrá!

2017. júl. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 SubriJózsi válasza:

Azt még elfelejtettem írni, hogy a barátnők hatása alatt lehet.

Róluk meg köztudott hogy féltékenyek is tudnak lenni, így negatívan hatnak a csajszira.

Ezt ellensúlyozd bókokkal, persze ne tolakodóan.

2017. júl. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia. Nagyon szépen köszönöm a segítséget sokat segítettél vele. :)


Csak azt nem értem, hogy az üzenetemre miért nem kapok választ már több mint egy hete. Az is előfordulhat, hogy törölte az ismerősnek jelölésemet. Az a baj, hogy legközelebb csak szeptemberben találkozok vele személyesen. Újabb üzenetet nem merek neki írni mert nem akarok tolakodó lenni, de lehet az lenne a legjobb ha leírnám neki, hogy nem tudom elfelejteni és, hogy hogyan érzek de ehhez nincsen bátorságom.

2017. júl. 21. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!