Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érez valamit?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érez valamit? érdemes próbálkozni?

Figyelt kérdés
Van egy srác nagyon tetszik és jól el is beszélgetünk mindig szivecske meg a nyuszós és életem szöveget nyomjuk ha beszélgetünk, de épp ez a baj csak chaten beszélünk mivel a ha találkát akarok mindig van más dolga múltkor viszont én mondtam le mert nem értem rá és nem tudom kérdezzem e meg még egyszer mert félek ,hogy azt hiszi tapadós vagyok. De nagyon jól elvagyunk és mindent megtudunk beszélni,ő 2 évvel idősebb nállam szerintetek mit csináljak ,hogy belém szeressen? Vagy ,hogy megtudjam akar e valamit tőlem? 17/l

2017. márc. 4. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt úgy utálom...

Mindig minden neten megy.

Menj oda hozzá, keresd meg.

L

2017. márc. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mar elobe talalkoztam vele. De amiotta ilyen joban vagyunk ,hogy eletemnek ,nyuszomnak meg cicanak hiv azotta nem csak 1-2percre. De ugy nez ki,hogy a heten talalkozni fogunk,szerintetek erdemes probalkozni vagy csak atver?
2017. márc. 5. 03:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!