Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha csak fél nap után válaszol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak fél nap után válaszol pedig fent van chat-en, akkor nem is érdeklem őt?

Figyelt kérdés
2017. máj. 9. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha ez rendszeres akkor valószínűleg nem. Bár attól is függ, hogyan válaszol, ha csak tőszavakban akkor biztos nem.
2017. máj. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
egy-két szót ír, de vissza szokott kérdezni
2017. máj. 9. 22:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem bántásból, de talán csak udvariasságból kérdez vissza...
2017. máj. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

nem bántásból, de te udvarias vagy azzal, akitől semmit nem akarsz

mert ha nem lennél "udvarias", akkor "venné a lapot" és nem irkálna

2017. máj. 9. 22:35
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem túl sokszor megbántottak, és én nagyon nem akarok másokat. Csináltam már ezt fiúval, azért írtam... (igen, így nehezebben vette a lapot)
2017. máj. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

pont ezzel bántod meg, hogy biztatod, bátorítod

ráadásul aljas, sunyi módon


nem szégyelled magad? még ha nem is szándékosan, de tudat alatt így bántasz meg fiúkat


szégyelld magad

2017. máj. 9. 23:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem egyszer úgy koppintottak le, már hónapok óta haverkodtam a lánnyal, tudta hogy tetszem neki, és elkezdett érezni valamit, és aztmondta ő nem akar kapcsolatot úgyhogy ne találkozzunk :'(
2017. máj. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
A személyed soha nem is érdekelte őt, "téged" már megszerzett a hiúsága és az önbizalom karbantartása egyik tárgyaként, most másoknak ajánlkozik fel ugyanilyen dicstelen trófeákért és ezt a hazug folyamatot nyilván hazugsággal zárja le. Ne foglakozz vele, ha egy nő akar valamit erőszakosabb mint tíz férfi, gátlástalanabb és erkölcstelenebb mint ötven sz*jha. Persze akkor is csak addig, ameddig a hatalmába nem kerített, vagyis soha ne adj érzéseket nőknek, mert abból csak a külső, felszínes tartalom foglalkoztatja őket, semmi más. Írhatsz hőskölteményt, ligázhatsz egy kontinenst, meghódíthatod a világűrt, ez semmi. Nekik csak az számít, hogy naponta többször megbizonyosodjanak arról, hogy mennyire ellenállhatatlan az ő.. hmm... "nőiességük". És ezért a bizonytalan, folytonos megerősítést igénylő, hiú érzésért bármire hajlandóak. Bármire.
2017. máj. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

ha egy nő akar valamit erőszakosabb mint tíz férfi, gátlástalanabb és erkölcstelenebb mint ötven sz*jha. "


nem tudom mit szívtál, de én még ilyet nem láttam

meg az egész mondandód ökörség

2017. máj. 13. 01:36
 10/10 anonim ***** válasza:

9

A szemed vak, az agyad hülye -, azért "nem láttál még ilyet".

Téged fognak "szívatni" egész életedben., miközben nem látsz és nem értesz semmit azon kívül, ami elvakít és hülyévé tesz.

Ökör az, akit igába lehet hajtani -, te vagy az, akit már befogtak.

2017. aug. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!