Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi viszi rá a fiút egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi viszi rá a fiút egy ilyen lépésre? Hogy minden szó nélkül 2 hónap aktív chat után eltűnik, majd két hét várakozás után mégis elolvassa az üziket részegen. De mégsem ír vissza. Ha nem érdeklem miért olvasta el, ha érdeklem miért nem ír vissza.

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel két hónapon keresztül minden nap chateltünk. A munkám révén ismertem meg, decemberben találkoztunk először személyesen, és utána kezdtünk el chatelni. Sokszor neki írtam először vagy ő nekem reggel, és este mindennap beszéltünk. Ha nem kerestem, ő keresett. Mindegy, hogy karácsony vagy szilveszter volt vagy bulizott, mindig írt. Találkozni nem tudtunk a távolság miatt, de tervbe volt tavaszra.

Viszont két hete, nem olvasta el üzeneteimet, sőt pár napra a Messenger applikációt is törölte, mert nem is kézbesítette az üziket.

Most pénteken viszont elolvasta, éjjel bulizott, gondolom részeg volt...persze választ nem kaptam.



2017. febr. 19. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg megismerkedett valakivel, akire nem hónapokat kell várni.
2017. febr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez a verzió az én fejemben is lejátszódott, de akkor gondolom részegen nem az én üzeneteinet olvasná éjjel egykor...
2017. febr. 19. 22:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Megunta a "távkapcsolatot" vagy talált valakit.

Az hogy elolvasta nem feltétlenül jelent valamit, én félálomban szoktam mindenre rákattintani, ébredés után meg már annak is örülök ha arra emlékszek, hogy kinek a levelét olvastam.

2017. febr. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
100% hogy bulizott
2017. febr. 19. 22:55
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sokszor azért kattintok a messengerre akkor us ha nem érdekel az üz, hogy ne villogjon ott a piros jel az olvasatlan levél miatt. Ilyenkor amásik oldalon kijelzi hogy olvastam..pedig nem, csak épp beleléptem...
2017. febr. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, mi vitte rá, még az is lehet, hogy ő maga se tudja, főleg ha be volt nyomva. A lényeg az, hogy mit kérdeztél és arra mennyire nehéz a válasz.
2017. febr. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezek két hetes üzenetek voltak...akkor két hétig ott villogott neki. Én inkább arra lennék kíváncsi, ha két hétig nem érdekelte, mit írtam, miért péntek éjszaka, bulizás közben olvasta el? Akkor az embernek van jobb dolga is. Szerintem...
2017. febr. 20. 07:42
 8/9 anonim ***** válasza:

De te írtad hogy még le is törölte...vagyis lehet most rakta újra és most ott villogott neki.

De valószínűleg sohasem tudjuk , meg mit miért tett...találgatni lehet de a legtisztább ha megkérdezed.

Az is lehet volt egy kapcsolata de nem működött és most csúnyán mondva visszafanyalodik rád...

Szerintem akkor sem tudnánk megmondani ha ismernénk , de így lehetetlen....

2017. febr. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Utánna visszatette, mert a legutolsó üzim, kézbesítve lett... 2 hete. Kb 3-4 napig nem volt neki fent. Ez lehet nem volt egyértelmű.

Tehát két hétig villogottneki az új üzenet vagy nem is tudom...

2017. febr. 20. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!