Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinálok rosszul ismerkedé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Ráírtam egy lányra facebookon és pár perces beszélgetés után azt mondta hogy gyerekes vagyok ésbezért neü kiváncsi rám. Fogalmam sincs hogy hogyan kell elkezdeni ismerkedni. Tudom hogy neü facebookon de eddig neü nagyon beszélgettem ott lánnyal és bele kéne jönnöm.

2017. máj. 10. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Legyél tökös! Ha ez a tulajdonság megvan benned, akkor a hibáidon sem csúszol el! Mivel kort nem írtál a gyerekességet nem tudom kommentálni.
2017. máj. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

neÜ értem mi a probléma, mivel egyszerább lenne erre a kérédsre választ alkotni, ha a kis beszélgetésetekből egy apró kis részletébe bevezeted elveszett lelkü cimboráidat, hátha tudnak neked segíteni, de így a semmiből csak azt mondom, amit a lány, gyerekes, alapból semmi nem volt köztetek és mégis idejössz sírni..... Ilyenért tényleg csak egy vakarcs kezd el bőgni, brühühühühüh nem velem jött össze, amúgy meg ha annyi merszed van hogy neten ráírj valakire, akkor élőben is simán leszólíthatnál lányokat mert nem kell túlzottan több önbizalom hozzá, az első után meg egyre könnyebb lesz, ott legalább látnád a valós reakciójzkat mikor odamész hozzájuk, mert nem akarok sértődést de az is lehet, hogy nem éppen te voltál az esete a lánynak és kép alapján már is ítélt ezért kell élőben az emberi arc kifejezésekből, testbeszédből és szemből minden leolvasható csak figyelni kell....


Egy lány már azelőtt közli veled (jó parasztosan) hogy tetszöl neki, még mielőtt közölte volna ezt veled (habár a lányok ezt nem közlik, vagyis nem tudják hogy közlik, nah mindegy csak figyeld meg a lányok, az összeset erre magadtól kell rájönnöd, nem túl nehéz észre venni, hogy kinek tetszel, ha meg már tudod onnantól meg neked kell eldönteni, hogy a jelöltek közül neked ki tetszik.

2017. máj. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elsőre nekem is kb. az jutott az eszembe, amit az előző írt, bár kicsit nyersen fogalmazta meg a lényeget.

Nem árultál el semmi konkrétumot, ellenben hemzseg az elírástól, helyesírási hibáktól a kérdésed, ami igénytelenségre vall.


Nem derül ki, hogy hány lánnyal próbálkoztál, és hogyan. Pontosan miként reagáltak, és te hogyan folytattad...


Ha elsőre udvariasan de mégiscsak lepattint, de te meg csak erőszakoskodsz, akkor ne csodálkozz, hogy keményebben fogalmaz, hogy érts már a szóból, és hagyd békén.

2017. máj. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rossz helyen keresed!
2017. máj. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én azt tanácsolom hogy facebookon CSAK AZUTÁN próbálkozz, miután személyesen legalább egy 2-3 percet beszélgettél vele. A legjobb az ha az a téma amit személyesen beszélgettetek, az még nincs befejezve, és tudos folytatni facebookon.

Imádom a 21.századot, 6 éve wowozok, telefonom mindig nálam, ha bármit keresni akarok google, otthon egésznap gépezek, de attól még az ismerkedés az ismerkedés marad. Személyesen a legjobb, és legnormálisabb dolog elkezdeni. A facebook kapcsolattartásra van.

2017. máj. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!