Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedül maradok egész életemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül maradok egész életemben?

Figyelt kérdés

Itt a tavasz,mindenki szerelmes,én meg csak ülök egymagamba...

Rühellem az önsajnáltatást,de az utóbbi időben egyre jobban vágyok egy lelkitársra,egy olyan lányra,akivel bármit meg lehet beszélni,akit megölelhetek,meg ilyenek.Nem tudom,hogy mit kezdjek magammal már.Tény,hogy nem vagyok egy Dzsásztinbíbör,de különösen ocsmány se,de egyszerűen úgy érzem sokszor,hogy nekem nem lesz senkim,pedig nem vagyok egy depressziós ember,csak néha rámjön ez az egyedülrohadsz meg érzés.Valakinek lenne ötlete,azt szívesen veszem,de jól esett ezeket csak úgy legépelni ide. :D


2017. máj. 14. 10:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*20/F
2017. máj. 14. 10:56
 2/12 anonim ***** válasza:
Énnekem is olyan érzéseim vannak hogy egyedül maradok, pedig tetszik egy lány, így még sokkal szarabb az egész, mert nem viszonoz :c
2017. máj. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ismerős érzés..
2017. máj. 14. 11:02
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Na azert ne kapkodjunk ennyire. 20 évesen nem otthon kellene ulni es várni hogy majd egyszer a nagy ő bekopogtat az ajtón, és boldogan eltek amig meg nem haltok. Szerezz barátokat,indulj neki a városnak, bulizzatok érezd jól magad. És ami a legfontosabb ismerkedj. Ismerj meg uj embereket akikkel kesobb joban leszel,barátok lesztek és így tovabb. Ha nem keresel akkor a büdös eletben nem találsz majd senkit. Fiatal vagy. Menj, étezd jól magad, ha kell igyál, és ugy is horogra akad valaki.

Attol hogy otthon uldogelsz es rinyalsz attol nem lesz senkid. :)

2017. máj. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem ülök azért itthon most sem,meg eljárok haverokkal,egyszerűen az a baj,hogy nem találok olyan lányt,aki megfelelő lenne(belső tulajdonságok),és lenne esélyem nála.Meg ez az utcán leszólítok egy csajt stílus sem megy nekem.
2017. máj. 14. 11:31
 6/12 anonim ***** válasza:
Megértem ,mert hasonló helyzetben vagyok. Mostmár elég régóta úgy érzem hogy akarok is komoly kapcsolatot es fel is nőttem hozzá , se sajnos nem jött össze a dolog a sráccal akiérg oda voltam. De próbálok nem ezen agyalni folyton ,hanem úgymond úszni az árral.
2017. máj. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én szintén így vagyok vele, csak lányként. Bármerre nézek szerelmes párokat látok, amiről mindig eszembe jut, hogy engem leszarnak a fiúk.
2017. máj. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen. Egyedül maradsz :)
2017. máj. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást! :D
2017. máj. 14. 17:24
 10/12 anonim válasza:
Mintha én írtam volna a kérdést,én is pontosan ezt érzem, csak annyi különbséggel,hogy én nem pasi vagyok :D
2017. máj. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!