Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Régóta beleestem egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régóta beleestem egy olyan srácnak aki egész életemben bántott?

Figyelt kérdés
Kiskorunktól kezdve szekált, ma már persze nem bánt, inkább pitizik, mert azóta keményebb egyéniség és szebb lettem mint voltam, de nem tudom miért szeretem őt ennek ellenére is még mindig. Úgy látszik talán megváltozott, de ugye tudom, hogy az emberek nem tudnak megváltozni.

2017. jan. 6. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek megtudnak változni, vannak szeméyiségfejlesztő programok is vagy vegyünk egy zárkózott embert, ha előbb-utóbb elmegy vlahová és ez ismétlődni fog, akkor már kész is a változás.

Amúgy ilyen az emberi természet azért tetszik, ha valaki genya veled, akkor kényszeresen megakarsz neki felelni és ezt most elis érted.

2017. jan. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A külseje fogott meg benne, igazából :$
2017. jan. 6. 21:23
 3/8 A kérdező kommentje:
Érdemes vele foglalkoznom, vagy ne bocsájtsak meg neki?
2017. jan. 6. 21:26
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Magyarul tökmindegy, hogy mekkora bunkó, csak izmos legyen. Grat.
2017. jan. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen izmos, csak pont az én esetem, lehet másnak be se jönne xd
2017. jan. 6. 21:36
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ha kinézetre az eseted akkor beleestél? szerintem ez nem így megy
2017. jan. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 okosóra ***** válasza:
100%
Nem szeretnek veled bunko lenni de tudod az az en felfogasom az,hogy a multat le kell szarni ezen nem tudsz valtoztatni....de a jovo miatt viszont kibebaszottil kell hogy parazzal
2017. jan. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hát, ha most nem szekál és tetszik, akkor miért ne. Meg tudnak változni emberek, persze olyan is van, hogy valaki megjátssza magát, hogy elérjen valamit. Tehát, ha csak azért kedves, hogy megszerezzen magának, és amúgy ugyanolyan retek maradt, akkor az nem lesz klafa, amint megkapott vissza fog változni olyanná, amilyen volt.

Na de, hogy e kettő közül melyik az igazság, ezt neked kell kideríteni.

Az is kérdés, hogy azok a régi bántások, olyan durva bántások voltak, vagy csak laza piszkálódások. Ha durván bántott, akkor hallgass az eszedre és hagyd a pitlibe.

44f

2017. jan. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!