Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hátrányban vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hátrányban vagyok az ismerkedési lehetőségek terén? (Bővebben lent).

Figyelt kérdés

17 éves biszexuális srác vagyok és még soha nem volt semmilyen kapcsolatom.


Discoba,fesztiválokra meg ilyen helyekre nem járok, több okból kifolyólag, az egyik az hogy szorongás jön rám ha sok ismeretlen vesz körül. A másik pedig az hogy nincsenek olyan barátaim akik eljönnék velem ilyen helyekre.



2017. máj. 15. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
biszex srác... :D <3
2017. máj. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hárányban vagy, de mások se járnak ilyen helyekre, ezzel csak egyféle lehetőség van kilőve, és maradt még rengeteg. Azzal meg, hogy biszex vagy, előnyöd van, mert akárhogy is nézzük, kétszer annyi a lehetőség. :D
2017. máj. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!