Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Korábban szerelmet vallottam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korábban szerelmet vallottam az egy lánynak de akkor volt barátja. Most nincs, de olyan kellemetlen odamenni hozzá és kezdeményezni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Azóta is minden nap nem telik el úgy óra hogy ne gondolnék rá. Ha meglátom akkor elmenni mellette alig merek mert félek hogy összeesek. Nekem olyan mint ha a legszebb lenne a világon és emiatt úgy érzem hogy elérhetetlen. Nálam jobban ezen a földön senki nem szereti jobban. Minden bajtól megvédeném kerül amibe kerül. Mellette minden reggel vidáman kelnék fel. Mindenben a kedvében járnék. Mindent megadnék egy mosolyáért.

2017. máj. 17. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Ne azt várd, hogy a csaj kezdeményezzen :D
2017. máj. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az előző válaszadóval. 15 éves lány vagyok és igen is ne azt várd hogy a lány kezdeményezzen. Mi lányok mindig is arra várunk hogy a fiú odajöjjön hozzánk magától, beszélgetést kezdeményezzen és az első lépéseket ő tegye meg. Szóval menj szépen oda hozzá, köszönj neki, mosolyogj rá és éreztesd vele hogy milyen sokat jelent ő neked! Légy férfi
2017. máj. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!