Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor így nekem kéne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor így nekem kéne kezdeményezni vagy most mi van?

Figyelt kérdés

Találtam neten egy arcelemző tesztet(ne kérdezzétek XD) és az ott leírtak közül majdnem mindegyik passzolt a fiúra, aki tetszik(csak látásból ismerem).

"Gyakran büszkének és zárkózottnak tűnik, és bár sokszor inkább visszahúzódó, kommunikációjára mégis a közvetlenség jellemző. Keresi a szemkontaktust, tekintete néha fürkészőnek tűnik. Állhatatos és kitartó a kapcsolataiban, egyes esetekben túlságosan hosszan is leragadhat egy helyzetben. Inkább kivár, mint hogy ő kezdeményezzen bármilyen változást."

Ahogy észrevettem ezek mind igazak rá így külsőre, de akkor az utolsó mondat szerint nekem kéne kezdeményeznem? :/


2017. jan. 8. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Figyelj nem is kell elolvasni az egészet, hogy tudjam, ha ennyire érdekel a srác, hogy ilyenek után nézel, akkor nem lenne egyszerűbb ha te lépnél??

Ohh ezt le is írtad, ahogy közben olvastam, hát akkor meg, megválaszoltad a saját kérdésed -_-

2017. jan. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, tudom, hogy nekem kéne, de először még az önbizalmamat próbálom fejleszteni :/
2017. jan. 8. 09:37
 3/4 Waterpolo111 válasza:
Kitti te vagy az? :D
2017. jan. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem Kitti vagyok bocsi xD
2017. jan. 8. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!