Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Otthon ülős típus vagyok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthon ülős típus vagyok, interneten hol lehet ismerkedni otthon ülős lányokkal? 18F

Figyelt kérdés
2017. máj. 18. 05:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
otthon ulos lanyok.hu
2017. máj. 18. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1%
Öhm na ne szórakozz . Netes társ kereső ?! Ez őrültség . A szép nők nem fognak így beszélgetni veled. Sőt a társkereső a legrosszabb hely. Nem találsz rajta olyan szép nőket. Mert hát ők nem vannak fent. Max kövéreket találsz meg pedofilokat. Az ülő itthoni típust pedig sürgősen változtasd meg . Mozogj és dolgozz rendesen és ne kockulj annyit a gép előtt . Gondolj bele óriási hátrány ha most csak ülsz és egy gépről.írsz egy nőnek amikor a nő nem ezt szereti . Azért mégis a valós fizikai kontaktus és ilyesmi a legjobb . Nem csesztetlek tovább de jól gondold meg kedves mert sok problémád születhet ebből.
2017. máj. 18. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Aztán az miért jó? Megismerkedtek, majd évek multán is otthon ültök (mert otthon ülősek vagytok) én neten beszélgettek?
2017. máj. 18. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Menj egyszer ki a szabadba bebaszni,meglatod jobb moka az ;)
2017. máj. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon neten akarsz ismerkedni, akkor Tinder, de élőben valóban jobb.
2017. máj. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú hogy a fiatalságod ezzel megy el hogy otthon ülsz. A lányok többsége meg szeret menni, nem otthon a 4 fal közt csücsülni. Talán találsz ilyen lányt neten aki hasonló, de kb ebben fog kimerülni a beszélgetésetek: "Szia, mizu? -Semmi, Mit csinálsz? - Semmit, Ma mit fogsz csinálni? - Ülök a szobámban és netezek estig majd alszom."
2017. máj. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
En soha nem ertettem az olyanokat akik otthon ulnek allandoan ha nem a suliban vannak. Teged a vilagon semmi nem erdekel? Nem csak bebaszni lehet annyi mas programot lehet csinalni, ha erdekelnek a videojatekok, gondolom ha otthon ulsz valamit csak csinalsz azert, lehet nyomni egy lan partit vagy akarmit. De fiatalkent igy elni szerintem foben jaro bun:D csak viccelek, de azert gondolj bele egy lany sem fog egy unalmas csavo melle szegulni? Olyan fiuval fognak osszejonni akivel van izgalom van mit csinalni. En megorulnek ha mar csak 1 hetig is 0-24 ki se mozdulnek a hazbol...
2017. máj. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!