Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mindig ilyen csendes típus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig ilyen csendes típus maradok? 17/L

Figyelt kérdés

Volt barátommal másfél évig voltunk együtt.

Sokszor volt kínos csönd, mikor mentünk valahova kocsival.

És akkor is párszor, ha egymásnál voltunk.

De valamikor meg csomót beszélgettünk.

Sokszor megemlítette.De mikor megemlítette,még annyit se tudtam mondani, mint máskor.

Alapból is csendes típus vagyok,de ha valaki tényleg igazán megismer,akkor meg az ellenkezője..

Vajon később is ilyen leszek,ha lesz barátom ?



2015. máj. 10. 11:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Remélem ezt magadtól kérdezed, mert rajtad kívül erre más nem tud válaszolni!

Eleve úgy tetted fel a kérdéseidet, hogy "Vajon később is ilyen leszek,ha lesz barátom ?" "Mindig ilyen csendes típus maradok?"


Változni tudsz, de ez csak rajtad múlik. Meg ha találsz egy jó pasit, aki mellett könnyen el tudnád magad engedni, akkor a szád is megeredne a végén. :)

2015. máj. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

mond neki hogy fogadja el, hogy te nem vay dumagép.. .ez is egy tulajdonságod és ha nem tudja feldolgozni akkor minek pazarolja rád az idejét?

Nem vagyunk egyformák, kiszasszony :)

2015. máj. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én ilyen voltam amíg szűz voltam. Utána meg teljesen megváltoztam

18/L

2015. máj. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

De hogyan változtathatnék rajta ?

Akkor az volt a "baj" , hogy nem tudtam megnyílni neki teljesen ?

2015. máj. 10. 11:50
 5/13 anonim ***** válasza:

Én akkor változtam sokat, amikor bekerültem az egyetemre. Senkit nem ismertem, ezért gyakorlatilag rá voltam kényszerítve az ismerkedésre/beszélgetésre, és rájöttem, hogy nem is olyan bonyolult dolog. Volt gimis osztálytársam meg is jegyezte, hogy mennyit változtam pozitív irányba.

Még fiatal vagy, egyáltalán nem biztos, hogy ilyen maradsz, csak nyitottnak kell lenni az újra.

2015. máj. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is ilyen csendes vagyok, de rájöttem én is, hogy változtatni kell ezen. Beszélni, kell ismerkedni.
2015. máj. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Ha valaki tényleg igazán megismer, akkor az ellenkezője"

Akkor mi itt a gond? :) Tudsz te sokat beszélni.

Ha a barátod lennék és szeretnélek, akkor ezzel együtt tenném. Ráadásul úgy még igazán meg is ismernénk egymást, szóval biztos jól elbeszélgetnénk :D


Én is hasonló vagyok. Sokan azt hiszik, hogy csendes vagyok, mert nem ismernek igazán, meghát megválogatom, kivel állok szóba. De a közeli barátaim bírnak, tudok sokat beszélni és az az igazi énem :D

2015. máj. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
egy csendes lányhoz, nem biztos, hogy illik egy csendes pasi, ugyanez igaz lehet fordítva is: ha két dumagép összekerül-nem biztos, hogy sokáig megtűrik egymást :D
2015. máj. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tetszik, nem tetszik, az ember folyamatosan változik. Hogy milyen irányba, azt leginkább a környezetében élők hatása befolyásolja.
2015. máj. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nagyon tapasztalatlan vagy,emiatt tetted fel ezt a kérdést.Menj vágj bele az életbe élj ha kell minden héten cserélj pasit mert ez jóra nem fog vezetni h kicsit sem vagy rafinált.Ha a pasi szóvá tesz ilyesmit akkor játszik veled,te pedig visszafogod magad mert érzed is ezt.Keress olyan pasit akivel egyenrangúnak érzed magad és nincs alá fölé rendeltség a kapcsolatban.Legyél kicsit rafináltabb az h nyílj meg azt azért mondja h még jobban ki add magad h még jobban tudjon játszani veled,amit a pasi kér tanuld meg az ellenkezőjét csinálni így nem igazodik ki rajtad és nem leszel nyitott könyv előtte.;)
2015. máj. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!