Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek próbálkozzak vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek próbálkozzak vagy ne? (Több lent)

Figyelt kérdés
Na szóval az a problémám,hogy régen beleszerettem az egyik osztálytársamba és év elejétől kb.márciusig próbálkoztam nála,de visszautasított(3szor is),úgy érzem,hogy túl sok időt vesztegettem el rá,mert már az elején gondolhattam volna,hogy esélytelen vagyok nála,de nagyon fájt,hogy ő nem szeret viszont,ezért nem hagytam abba és többször össze is vesztünk elég komolyan(az osztályomban azóta ezen poénkodnak),de már valahogy teljesen kiszerettem belőle és már teljesen megnyugodott és nem vagyunk rosszban,sőt beszélgetünk is..............viszont a problémám az,hogy most valahogy beleszerettem az egyik barátnőjébe,de sztem nagyon,mert állandóan rágondolok......és ő a második osztálytársam lenne akinél próbálkozok.....és mellesleg nem is telt el sok idő az előző óta.Sztetek próbálkozzak?

2017. máj. 19. 22:42
 1/8 A kérdező kommentje:
16/F vagyok
2017. máj. 19. 22:45
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem érdemes, idő pazarlás. ,,ne fuss olyan szekér után ami nem áll meg" tőrödj bele, keressél mást. Sok síkert!
2017. máj. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem róla,hanem a barátnőjéről van szó.....akivel jóba vagyok,de nem tudom ő hogyan viszonyul hozzám.
2017. máj. 19. 23:15
 4/8 anonim ***** válasza:

Az első szépen leírta, tőrödj/tőrödjetek/tőrödjön bele. Hetven-hétezer fiú/lány van még a világban. Azt nem írtad le hány éves vagy, de az írásodból egyértelműen látszik hogy 16-17 éves lehetsz rengeteg helyesírási hibával. Vissza térve a dologra, nem tehetsz mást, hagyd/hagyja/hagyjátok a francba.


24 és lány vagyok.

2017. máj. 20. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Közbe javítanák: láttam hogy leírtad a korodat, bocsi. Utolsó voltam!
2017. máj. 20. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

WTF? "Próbálkozni akarsz abarátnőjénél mert a lány nem jött össze? És féltékennyé akarod tenni?" ezek a kérdések lehetnének a fejében ha próbálkoznál. Amúgy is miért osztálytársal? Az első is jól sikerült.


És 7 milliárd ember él a földön (nagy bánatomra). Oké 1 milliárd kínai ha nem jönnek be. És a fentmaradó 6 közül 5,9 milliárd külföldön. De és a 10 millió háromnegyede fele nem a te korosztályod. De akkor is rengeteg lány és fiú él Magyarországon akik k***a szépek és lehet válogatni.

2017. máj. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Van másik fiú a dologban az első lánynál?
2017. máj. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen
2017. máj. 21. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!