Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Próbálkozzak nála vagy hagyjam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzak nála vagy hagyjam? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
VAn egy lánya akit kb 3 hete ismerek azóta minden nap ráirok beszélgetünk is normálisan szóval nem érzem hogy nincs kedve válaszolni vagy ilyesmi , de ő pl egyszer nem kezdeményezett beszélgetést (személyesen még nem találkoztunk) tudja hogy bejön nekem (egyik "haverom" jóvoltábol) viszont én ugy érzem hogy én is szimpatikus vagyok neki . este mikor elköszönünk egymástól mindig irja hogy puszi meg szives vagy kacsintós smiley . szerintetek? (főleg lányok válasza érdekelne. köszi :) )
2016. ápr. 21. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
baker az én osztályomba van 3 fiu a töbi csaj agyon puszilgatnak meg ölelgetnek :'DD én mos mire véljek 1 szives smyleyt xd?
2016. ápr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
bazzeg én is igy vagyok a barátaimmal a lány barátaimmal csak hát ott kicsit más a helyzet mert ismerem őket x ideje
2016. ápr. 21. 18:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos, szives vagy kacsintós smiley-val semmit nem lehet kezdeni, csak annyit hogy látni hogy rendes a csaj.

Ha nem kezdeményezett még beszélgetést akkor nem hiszem hogy oda vissza menne ez a szimpátia. Probálj meg várni, még rád ír, ha nem ír akkor baj van.

2016. ápr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!