Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban, aki nekem brutálisan tetszik! Tényleg! Valamiért még soha nem tetszett ennyire egy lány soha, pedig ismerek jópárat. Beszélni még sosem beszéltem vele, de látásra már mindketten ismerjük egymást, mert nagyon sokszor néz engem. Nem merek odamenni, mert folyton a barátnőivel van, soha nincs egyedül. Ezért elhatároztam, hogy ráírok a neten, ott csak "Ő van egyedül", de sajna még arra sincs olyan nagy bátorságom :/. Beszélgettem már sok lánnyal, rá is írtam már sok lányra, akkor nem izgultam, de most.. Olyan érzésem van, hogy Ő az igazi, nem értem miért.. Ezért nagyon meg szeretném ismerni.

2017. máj. 21. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
eloszot is mondjuk kezd egy sziaval.. aztan ha vissza ir mond el neki bartran h neked bizony nagyon bejon.. aztan vagy sikerul vagy nem..
2017. máj. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy szia kezdetnek teljesen jó, utána meg úgyis be fog indulni a beszélgetés, főleg ha ő is sokszor néz téged, hiszen egyikőtök sem akarja hogy kihaljon a kommunikáció. Nem kell egyből azzal kezdeni egy szia után hogy bejön neked, egyrészt mert ezt úgyis érezni fogja, és észreveszi, és nehogy a végén pont azt érd el hogy elijeszted.


Én nagyon szurkolok, írj rá amíg nem késő, mert a sulinak mindjárt vége, aztán úgy mentek el szünetre, hogy nem is beszéltek, és nem is látjátok egymást:(


Tessék ráírni! :D

2017. máj. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na ráírtam :D. Alig mertem elküldeni, de megtettem xd. Rá 1 órára válaszolt is, azóta már suliban is beszélek vele szeméyesen, és megyek vele a hétvégén moziba!
2017. máj. 24. 15:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia mi lett belőle? Összejöttetek? :)
2017. júl. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!