Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha van a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha van a suliban egy srác aki nagyon tetszik, de nem ismerem? Talán egy o. társam van aki ismeri, de nem vagyok vele annyira jóban, hogy megkérjem mutasson be neki. Mit tegyek? Keressem meg facebookon? De mit írjak?

Figyelt kérdés
Bocsi, ha hülye kérdés, de tényleg nem tudom mit tegyek :D 16/L

2017. márc. 29. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk mondhatni lusták, ezt szerintem minden férfitársam nevében kijelenthetem. Szóval mindenki szereti ha egy lány kezdeményez. Írj neki valamit, hogy láttad meg ilyenek. Egy tök alap beszélgetést kezdj el, ez neked se lesz ciki meg ő sem fog semmi rosszat gondolni. Kb. az első 15 percben elfog dőlni hogy mi a helyzet, ezalatt próbáld fenntartani a beszélgetést, mindig dobj fel valamit, de soha ne tervezd meg előre hogy mit fogsz mondani, mert abból mindig égés van. Rögtönözz az a legjobb, ha látszik rajta hogy fenntartja a beszélgetést és visszaír esetleg még kérdez is akkor nyert ügyed van. :) 18/F
2017. márc. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) Remélem nem néz majd teljesen hülyének 😅
2017. márc. 29. 18:49
 3/8 anonim válasza:
#1-nek igaza van.😂Majd tudass minket hogy ment
2017. márc. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben :) Aranyosak vagytok :D
2017. márc. 29. 22:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Beszéltetek? Hogy sikerült?
2017. márc. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Írtam neki, de nem az a típus aki all day fent van facebookon, szóval eddig csak egyszer írt vissza :)
2017. márc. 30. 18:35
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha vissza kérdez, az jót jelent nem? Bár mondjuk lehet hogy csak kedves 😅
2017. márc. 30. 21:18
 8/8 anonim ***** válasza:
#1,isten vagy :D
2017. ápr. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!