Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fogszabályzós lányok! Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogszabályzós lányok! Hogyan viszonyultok szájüregi kiegészítőtökhöz?

Figyelt kérdés

Szükséges rossznak, azaz kelléknek tekintitek, avagy direkt szégyellitek, mert úgy gondoljátok elcsúfít titeket? Esetleg éppen szexinek tartjátok, akár azért, mert mások is annak tartják? Egyáltalán mennyire befolyásol a külvilág véleménye, és mennyire tudtok magatokról hiteles képet alkotni így? Ha valaki megdicséri, elfogadjátok az elismerést vagy legyintetek rá, hogy biztos csak vigasztalni akar, de nem lehet igaza?

Korral válaszoljatok, és esetleg azt is írjátok meg, a látványon kívül zavar-e valami másban, pl. csók, evés, beszéd?



2017. máj. 26. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
szájüregi kiegészítő :D :D :D ez jó, tetszik
2017. máj. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

bárki bármit mond egy szép lányt soha nem fog egy ilyen elcsúfítani :)

sőt szexi is lehet ;)

ahány csajt láttam eddig fogszabályzól mindegyik tetszett

20/f

2017. máj. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#2: a legtöbbjüknek kifejezetten jól áll, ha szabad ilyet mondani.
2017. máj. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én igazából nem bántam annyira, úgyis mindig azt mondták hogy 10 évvel idősebbnek nézek ki, a fogszabi valahogy fiatalított az arcomon :D plusz, az enyhén görbe orrom tök egyenes lett tőle, a profilom is sokkal szebb, szóval puszi érte.

Amúgy amig nem volt fogszabályzóm, sokkal jobban erőlködtem, hogy jól nézzek ki, most meg abszolút nem érdekel, hiszen tudom, hogy evvel a fél kiló fémmel a számban úgyis csúnya vagyok. Dicsérgetni se nagyon dicsérgettet még senki lol, mindenesetre felszabadultabb lettem.

Evésnél zavaró, mivel nem tudok a metszőfogaimmal "tépni", sokkal tovább tart a rágás, meg óvatosabbnak is kell lennem, a beszéddel csak az első pár napban volt probléma, most talán csak annyi hogy a rengeteg nyáltól a számban egyfolytában köpködők haha. Illetve fáj. Nagyon. csókolózni még evvel meg enélkül sem próbáltam, szóval erre nem tudok választ adni :D

16/L

2017. máj. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem abszolút nem zavar, ugyanúgy tudok élni vele, mint mielőtt nem volt rajtam. Max. annyi, hogy naponta sokkal többet kell fogat mosnom, de alapvetően bátrabban mosolygok (rengeteget javult a fogsorom), és mások szerint még jól is áll, feldobja az arcom. :) 15/L
2017. máj. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Nekem 2 ev 10 hónapig volt fenn. Előtte nagyon csúnya volt a fogam, azt sokkal jobban szégyelltem, mint azt, hogy be vannak vasazva a fogaim. Magaval a fogszabival nem us volt baj, én a gumizást utáltam, azzal szegyelltem is emberek közé menni, mert eves előtt ki kellett venni, majd ujat tenni be, ami 1 perc szájban matatást igényel.

Dícsérni nem dícséri senki a szabit, max annyit mond, hogy szebben állnak a fogaid.

Evésnél számomra zavaró volt, a szájpadlastágító az elején pedig katasztrófa volt.

Beszélni 3 hétig nem tudtam rendesrn.

Csókolózni lehet, de csak óvatosan.:D

3 honapja szabad a szám😍

17/L

2017. máj. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én szeretem. Egyszer-egyszer ugyan nyominak éreztem az elején de mára néha kifejezetten aranyosnak tartom hogy az van.

Nem gátol semmiben, mindjuk evés után kajamaradék szokott lenni de az nem vészes.

14/l

2017. jún. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nekem nagyon ronda, szinte nyúl fogaim voltak, nem szerettem mosolyogni. Viszont a fogszabályzótól nagyon féltem, mert tudtam, hogy muszáj lesz húzni.

Na aztán blablabla, feltették. Huh, baromira féltem, hogy fogok kinézni, de ahogy tükörbe néztem, gondoltam, hogy annyira nem is rossz :) Nekem tényleg annyira rossz fogaim voltak, hogy már az 1. nap láttam változást.

Nekem is adott egy kis önbizalmat, és most már sokkal bátrabban mosolygok.

Senki nem cikizett vagy szólt le miatta. Amikor barátaim először látták, nekik tökre tetszett, azt mondták, mintha mindig is hordtam volna:)


Persze azért már várom, hogy levegyék, de úgy összességében szeretem a fogszabit. Ezerszer jobb 2 évig azt hordani, mint egész életed végéig nyúl fogakkal élni.


14/L

2017. jún. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva én már nagyon vártam, hogy feltegyék. A fogszabi előtt is mosolyogtam, igazából nem szégyelltem annyira a fogaimat, de a képeken borzalmas volt, szóval vártam.

Na mindegy, a lényeg, hogy feltették. :D

Az evéssel sosem volt problémám, már első nap megettem egy túrórudit (összetörve, 40 perc alatt :D), utána két nappal meg lakodalmon ettem degeszre magam: Akkor valami sonkának az ina feltekeredett a szájpadlásívemre, és nem tudtam kiszedni egy fél napig. Ugyanez van a gyümölcsök rostjával. De egyébként nekem sosem fájtak annyira a fogaim, inkább az,hogy néha durván kisebesíti, nagyon vérzik belül.


Az elején alig mertem beszélni, nagyon szégyelltem. Aztán megszoktam, de sosem szerettem igazán. Aztán egy fiú közölte velem, hogy szerinte rajtam kifejezetten szexi, egy másik pedig hogy megcsókolna - szóval azóta már nem tartom gáznak :D


A zöngés betűin pöszék lettek kicsit: Z;sz:c, meg néhányat teljesen máshol kell képeznem: S;t;d

De csak mert nekem a felső fogsorom mögött is fut egy ív, ahol sok betűt képeznénk.

2017. jún. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!