Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez igaz, vagy csak a kövéreket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igaz, vagy csak a kövéreket próbálják nyugtatni vele?

Figyelt kérdés

Igaz ,hogyha valaki duci (pl 156/57) ,akkor a magabiztosság segít ?

Vagy ez csak egy idióta nyugtatgatás?


2017. máj. 27. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
valamilyen szinten segít a magabiztosság. de ha valakinek nem tetszik az összkép, akkor felejtős.
2017. máj. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

egyet mondok, ha dagadt vagy és zavar + tudsz is ellene tenni (azaz nem betegség meg ilyesmi) akkor fogyj le, ha felhízni feltudtál, akkor lefogyni is tudnod kell, csak kitartás kérdése, ha meg nem zavar akkor fogadd el magad, ha elfogadod magad nem kell játszani a magabiztost, mivel alapból az leszel.

Én amúgy dagi ellenes vagyok, és tényleg semmi sértésből, de aki tud ellene tenni és nem tesz semmit akkor szemét alaknak tartom őt, főleg azért mert ugye vannak olyan daig emberek, akik leakarnának fogyni és mégse tudnak a betegség miatt és ez még velük is kicseszés, ha megvan az esélyed, akkor élj vele inkább, aztán büszkélkedj el vele, ne csesz ki magaddal meg másokkal feleslegesen, de ha így is okésnak látod magad a tükörben akkor édesmindegy.

2017. máj. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ti nem vagytok normálisak! Hol kövér a kérdező? Kövér én vagyok, 125/170 cm. Egyébként is hülyén fogalmazol. Segít a magabiztosság. Miben? Munka, barátkozás, pasizás? Mert nem mindegy!
2017. máj. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
2-es válaszoló, te dagiellenes vagy, én viszont a hozzád hasonló agyatlan, primitív, analfabéta lényeket rühellem, mint te. Volt esélyed iskolába járni, mégsem tanultál meg írni, primitív maradtál. Pedig hány gyerek van a világban, aki szeretne iskolába járni, de nem teheti. Megvetlek!
2017. máj. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
:) csak nyugodtan :)
2017. máj. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
kövér = igénytelen, csak ennyit tennék hozzá.
2017. máj. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki duci, akkor a fogyókúra segít.
2017. máj. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igaz ,a kérdés a párkapcsolatokra vonatkozik ,ez csak a kategóriából derül ki.

Mindenkinek köszönöm aki leírta a véleményét ,ment a zöld 🙂

2017. máj. 27. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!