Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol vannak az ilyen fiuk?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak az ilyen fiuk? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Nem szoktam bulizni jarni, ott lehet ismerkedni, es komoly kapcsolatra lehetoseg nincs is. Eddig csak focista fiukkal voltam egyutt, es ugy erzem mar nem jonnek be az ilyen fiuk. Mindig csak a foci. Megertem h hobbi, meg minden fiunak van hobbija amit altalaban elso helyre raknak mint a baratnojuk(tisztelet a kivetelnek) es nekem az ilyen mar nem jon be. Es szeretnek vegre komoly kapcsolatot, de nem tudom hol keressem azokat a fiukat, akik komoly kapcsolatot szeretnenek, es nincs baratnojuk. A valaszokat elore is megkoszonnem :)
2017. máj. 28. 21:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Én ilyen vagyok, és gondolom még többen is 😊

De ez a focista mániás múltad..elég taszító. Vannak kivételek,de a legtöbb focista pont az,amit leírtál,nem beszélve arról,hogy nem a hűségről híresek,mert tudják,hogy egy rakás olyan lányt megkaphatnak,mint te.

2017. máj. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Úgyszintén itt vagyok :-D

16,9/F

2017. máj. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
12%
Igen van minden 10 kmes körzetben egy ilyen klubb.... Igen-igen jól látod, aki iszik és bulizik, az csak egy büdös fas*kalap lehet, akinek csak a du*áson jár az esze, de ezek szerint akkor az emberek 90% egy nyomorék fas* a nézőpontod szerint, mert valamikor az ember biztos kipróbálja a piát és bulizni is elmegy, csak úgy megsúgom, hogy nem nem a hely és a körülmények teszik az embert, mindenhol lehet normális embereket találni, mivel ez k*vára személy függő és nem pedig helyfüggő, de tessék MExikóban vannak az ilyenek!! MEnj mexikóba, hogy minél messzebb legyél tőlem, mert ha meglátnálak valahol akkor sírva ütném a falat a hülyeségedtől..
2017. máj. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nesze, FEA típusok máris letámadnak...


BTW, #3 kicsit túlreagálta, de lényegében igaza van.


Én is eljárok bulizni néha, ha pedig úgy van akkor öntök is az arcomba rendesen, de sose lenne képem még részegen se kihasználni bárkit is.


Egyszer már mondtam, "haverok mindig ezzel genyóskodnak, hogy menj el azt dönts meg ezt meg azt, simán beadja a derekát..." Csak én épp nem qró pajtást keresek továbbra se, hanem olyat aki normális és lehet vele tervezni bármit is.

2017. máj. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%

és megint 2 válaszoló, akik az ilyen kérdések alatt mindig pont olyanok, amilyet a kérdező leírt, de várjunk ha a kérdező iszákos drogosokat keresne akkor is pont olyanok vagytok, akkor most hogy van ez??? Személyiségzavar, vagy én szívtam k*va sokat??

1-es meg általánosítás töviről hegyire, hogyne hogyne, akkor ennyi erővel az összes uszó víz bu*i, a karatésok imádnak embereket verni, a birkózok azért mennek be a ringbe , hogy egymást fogdossák és a többi és a többi, kérlek- kérlek csak ku**oljatok el, és ha nincs értelmes véleményed, akkor fogd vissza magad, az mióta NORMÁLIS VÉLEMÉNYEm, hogy PONT ILYEN VAGYOK, legközelebb már csak ennyit írsz .ilyenvagyok hogy rövidebb legyen mi?? NAh és az 1-esé az mi a tökömben válasz a kérdésre??? Mi a frászért ennyire fogyatékos itt mindenki?? Megártott a délutáni kakó, vagy anyud túl korán engedett le a cickóról, vagy mi a fas*ért lettél ennyire elcsépelt életképtelen ember, aki mindig csak a mások nyomorát veszi elő és csak általánosítani tud??

Az összes politikus lop, minden cigány tolvaj, az ázsiaik csak kutyát esznek igaz?? Fhuuu de elegem van olyanokból, mint amilyenek itt EGYESEk (mint mondjuk az 1-es)

2017. máj. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én nagyon bírom amikor valaki kiír egy kérdést ,hogy hol vannak az ilyen vagy olyan fiúk/Miért nincsenek manapság ilyen srácok. És általába érkeznek a válaszok, hogy : én ilyen vagyok!..Én is pontosan ilyen vagyok csak az a baj ,hogy ilyen lányok nincsenek már...Én is ilyen vagyok nem értem mások ,hogy nem ilyenek , akarsz ismerkedni?...stb
2017. máj. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Egyesek felreertettek.. Nincs bajom azzal ha valaki bulizik. En mondjuk csak barati korbe szoktam. En azt irtam h ott nincs komoly kapcsolatra lehetoseg, es en azt szeretnek. Erre jonnek a valaszok h en leszolok mindenkit aki kiprobalta a bulizast xd kossz a segitseget
2017. máj. 28. 22:08
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

#5: Tényleg ilyen vagyok,normális. Ismersz,hogy rám cáfolsz? Nem.

Általánosítottam a focistákkal kapcsolatban,mert általánosságban igaz,amit írtam,tehát vannak kivételek.

Volt szerencsém néhány hónapig focisták közt dolgozni. Ott állandóan arról volt szó,ki melyik csajt fűzi, ki melyikkel találkozik, ki kit dobott és jött össze mással gyanúsan hamar, és még sorolhatnám. Mesélj még,ha jobban tudod miről beszélek. Másrészt a kérdező is pont azt támasztotta alá,amit én írtam.

2017. máj. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

SrácAGépMögött te miért vagy ilyen megkeseredett pénisz? :D Őszintén neked ez fáj? Mások fogyatékosak? Szerinted ez az írásmód amit képviselsz nem utal arra, hogy nagyon el van cseszve valami az agyacskádban? :D

És de a hely és körülmények teszik az embert... Tudod ez formálja meg az egész jellemét, de oké folytasd csak, hogy mindemkinek gondolkodás nélkül pofázol. :D

Mi a baj az egyessel cicafiú? Nem tudott erre választ adni, mert nem lehet helyhez kötni, hogy "szerdán 20:48-kor a Blahán lesz egy ilyen fiú", de még mindig sokkal inkább kötődött az alapkérdéshez, mint a te beszólásod. Ohh és mondta, hogy vannak kivételek, de gondolom nem gáz az ha pár mondatrészt átugrik a szemecskéd. :D

2017. máj. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Magyarul az a kérdésed, hogy hol találsz egy neked megfelelő fiút? Mert erre nekünk kellene tudnunk a választ? :D Neked kell tudni, hogy mi jön be neked... Kinyitod a szemed és fogsz találni sokat, aki speciel nem focista, és talán komolyan is gondolja, az már rajtad áll hogy kezdesz e valamit velük.
2017. máj. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!