Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta van barátja?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy lány akivel év eleje óta vagyunk osztálytársak és konkrétan eddig semmit nem beszéltünk... (az osztályban én vagyok az egyedüli fiú 22 lány mellett) Igazából az osztály 2 részre szakadt és ő pont a másik csoportban ül. Viszont az év során sokszor összenéztünk és általában össze is mosolyogtunk. Na és elhatároztam 2 hete, hogy ráírok, amit megis tettem egy hülye kérdéssel (hogy mikor kell menni az egyik héten suliba?) Ő akkor válaszolt majd az volt a terv, hogy megírom neki, hogy szívesen megismerném, de ő megelőzött azzal, hogy azt írta: csinálhatnánk több mindent közösen... Ezt igazából egy jelnek vettem, elis kezdtünk beszélgetni, majd 1 hétig nem volt telefonom de utána tisztáztam vele és azóta is beszélünk... Tegnap viszont jött a kérdésemre a válasz: van barátja, 2 hete... ez most mit jelent? Kérlek segítsetek, mert igazából szeptember óta nagyon bejön és azt gondoltam van esélyem.


A helyesírás hibákért bocsi, régóta nem élek már magyarországon.


17/F



2017. máj. 30. 06:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
17 éves korban jönnek-mennek a barátok. Várjál, és legyél kitartó.
2017. máj. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondod, ne adjam fel?
2017. máj. 30. 07:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne add fel, de ha van barátja azt tartsd tiszteletben.
2017. máj. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ettől még simán lehetett esélyed, valószínű a másik srácnak kicsivel több volt :D

Egyébként ebben a korban tényleg jönnek-mennek a barátok, így nem biztos, hogy rögtön fel kell adni. Viszont:

1. ha van valakije azt tartsd tiszteletben, ne mássz rá, ne nyomulj, mert azzal csak magadat járatod le! És ha erkölcsös, úgysem fogja hagyni.

2. ha annyira kedvelne téged, nem jött volna össze a másik sráccal. Bocsi, de ez így van. Ha beszélek valakivel akinél már a párkapcsolaton lehet gondolkozni, és tényleg szimpatikus, akkor 1 hét ide vagy oda, nem kell más.

2017. máj. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na igen, de amikor ráírtam, akkor jöttek össze kb. :/
2017. máj. 30. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!