Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lánynak már korábban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak már korábban elmondtam mit érzek iránta de azt mondta hogy van barátja már egy ideje, de most nem rég szakítottak. Évek óta ismerjük egymást. Hogy közeledhetnék hozzá? Nagyon sokat tudnátok segíteni.

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a segítséget!

2017. febr. 15. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A páromat kb 2 éve ismerem, bár Ő nem mondta ki régen, hogy érezne irántam bármit is. Talán jelezte.. De volt barátom akkor és még elég sokáig is tartott. Viszont (nem tudom mennyivel a szakítás után de nem túl sokkal) mikor elsőre megemlítettem, hogy már nem vagyunk együtt, Ő azonnal bedobta a találkozás ötletét, és akkor már írt aranyosabbnál aranyosabb "flörtöléseket". Pár randi után összejöttünk, és ennek már több, mint 1 éve. Azóta elmondta, hogy tetszettem neki régen is csak az exem miatt nem lépett.


Ezt azért írtam le, mert ugyan az a helyzet áll fenn, és talán segít. Nem volt trükkje, önmagát adta, és elhívott.

Egyet tudok tanácsolni ehhez, hogy először csak mérd fel, hogy mennyire van túl a pasin. A páromnak "szerencséje" volt, hogy azonnal bejött a találkozással kapcsolatos ötlete, fordítva is elsülhet, ha nem a lány szakított és szomorú, vagy szimplán ha még nem lépett túl rajta. Légy mellette mint barát, és amikor úgy látod, hogy túltette magát a szakításon, hívd el randira.

Konkrétan, hogy hogyan közeledj hozzá, nem tudom megmondani. Ugyan úgy, mint eddig, barátként, természetesen. Mivel tudja mit érzel iránta, az is lehet hogy ad majd jeleket. Pici jeleket te is adhatsz, de ha úgy látod, (vagy ki is mondja) hogy még nem áll készen akkor légy türelmes!


Sok szerencsét! :)


19L

2017. febr. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem várj vele, ne támadd le. Éreztesd vele, hogy mellette vagy, támogatod és meghallgatod, mindig számíthasson arra, hogy elmondod neki a véleményedet, ha kikéri, illetve próbáld meg felvidítani, ha rossz passzban lenne. Mondd majd, ha találkozni szeretnél vele, hogy személyesen is megbeszélheti veled a dolgait, ha szeretné. Aztán ha mondja, hogy túl van rajta és te még mindig vele akarnál lenni, akkor a sima találkozókból lehetnének randik és elmondhatnád, hogy mit is érzel iránta.

Én a helyedben ezeket tenném, az pedig már csak rajtad múlik, hogy ezeket meg fogod-e fogadni vagy sem. Ha akarsz, nyugodtan írhatsz nekem üzenetet! Egy kalappal!☺ 20/f

2017. febr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!