Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen miért nincs soha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Electric Nudeln kérdése:

Tinderen miért nincs soha matchem? Az én hibám vagy az alkalmazás a rossz?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta használom,sok lányt bejelölök,de szinte soha nem jelölnek vissza?ennyire rossz lennék?Teljesen elvesztettem az önbizalmam, hogy több1000 lanynak nem tetszem...

Mit tehetnék?való életben sincs önbizalmam a párkereséshez ezek után meg még inkább nincs.


2017. máj. 30. 20:55
 1/5 anonim válasza:
81%
Tinderezni kb. csak akkor van értelme, ha lány vagy. Pasiként brutál jól kell kinézned, hogy egyáltalán összejöjjön egy match. Ráadásul az ilyen társkeresőkön olyan szinten többségben vannak a fiúk, hogy jó eséllyel akit te "tetszikelsz", az a lány el sem jut a te profilodig. Innen meg magától értetődő az, amit az elején írtam. Csak a legjobb pasik fognak feltűnni a lányok számára. Elég ha csak egy átlagos kinézetű srác vagy, és azzal már bele is szürkülsz a mezőnybe. Az interneten nagyon telített a húspiac. Élőben sokkal jobb az ismerkedés. Gyorsabb, személyesebb, részletesebb.
2017. máj. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bit123bit ***** válasza:
73%
Régen mikor 18 év alatt is lehetett használni a tindert akkor fél év alatt több mint 60 Matchem volt, és most 8 hónap után 5-6 Matchem volt, akik 18 alatt voltak bőven.. Tehát a kor is sokat számít.. Egy 23 évesnek több esélye van Matchelni egy 18-19 évessel viszont jóval kevesebb egy 22-23 évessel.. Nem tudom hogy hány éves vagy, de ha nem vagy minimum 21 akkor kevés az esélyed.. Én 18 éves vagyok, és nekem se sok esélyem van, mivel korosztályomba tartozó lánnyal nem fogok matchelni.. Persze a külső is számít, de sokat..
2017. máj. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Neked pecsed nincs fiam xD
2017. máj. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Sokat számít a kor, ha 18 éves vagy akkor tényleg nehezebb matchelni, az a plusz 1 év is sokat számít, kevesebb mint 1 hónapja lettem 19, de azóta 6-7 matchem volt, míg előtte összesen volt ennyi.

Amúgy sok az inaktív profil és sokkal több a fiú.

Viszont ne szelfit tegyél ki, hanem egy beállított normális képet és ne csak 1 képed legyen, hanem 2-3, egy rövid bemutatkozással és egy képpel ahol valamilyen hobbidat űzöd éppen (ha a kötögetés a hobbid, akkor ez kiesik.. :D).

2017. máj. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, és mi van a super like-okkal? Azt elvileg látják.
2019. júl. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!