Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Online sakkozom, de a játék...

Online sakkozom, de a játék el van már kezdve, tettem egy rossz lépést, az ellenfelem talán jobb helyzetben van, hogyan nyerhetek?

Figyelt kérdés
nyerésre álltam, de tettem egy rossz lépést, ami által most az ellenfelem egy jó lépéssel lehet a domináns fél és tudom, ez egy aljas trükk lenne és csak azt szeretném megtudni, hogy van-e olyan alkalmazás (névvel együtt), amiben nem a normálisan berendezett pályával kezdhetünk, hanem úgy, hogy mi egyesével rá pakolhatjuk a bábukat a pályára (ebben az esetben én a barátommal játszott elrendezést másolnám le) és miután be van rendezve a pálya azután játszhatok egy bot ellen, ami ellen egy amatőr szintű ellenfélnek esélye se lenne játszani, nem szeretném gyakran használni ezt az aljas trükköt, csak eléggé felidegesít, ha egyetlen rosszul megtett lépés miatt veszíthetek, és hogy emiatt becsülnek le engem egy bizonyos téren

2016. nov. 19. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Így méginkább lebecsülendő kis csöcs vagy, hogy csalni akarsz. Főleg, hogy úgyis elő fog máskor is fordulni téves lépés, mivel még a legnagyobbakkal is előfordul. És ha most csalsz, akkor is fogsz. Közben persze vered a melled, hogy te vagy a sakkmester.
2016. nov. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
elismertem, hogy ez tényleg csalásnak számít és te csak azt emelted ki, hogy csalni szeretnék (trágár stílusban), de azért bele gondolhatnál abba, hogy miért írtam a végére azt, hogy "emiatt becsülnek le engem egy bizonyos téren", ha ez nehezedre esik elárulom, hogy a barátomon bár nem látszik annyira rajta, de engem több téren is (néha még abban is, amiben én vagyok a jobb) lebecsül engem, csak ez zavar semmi más, ha nem becsülne engem le, akkor azt az egy lépésemet ignorálva bármi mást csinálnék, csak nem ezt a kérdést írtam volna ide, ha tényleg az idegesítene fel, hogy hibázok, akkor az csak a minimum lenne, hogy gyakrabban járnék ide kérdezgetni ilyen szoftverekkel, weblapokkal kapcsolatba
2016. nov. 19. 20:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán hanyagolhatnád ezt a barátot akkor..
2016. nov. 20. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!