Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem volt még 17 évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem volt még 17 évesen párkapcsolatom? Hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, ez az ezredik ilyen kérdés, de nekem is fel kell tennem. Most lettem 17 éves és egyre gázabbnak érzem magam. Nem volt még barátom, nem is csókolóztam még. A nálam sokkal fiatalabb lányok is már a sokadik barátjuknál tartanak. Igazából ez annyira nem is zavar, de a korosztályomban is ez a helyzet. Egy intelligens, kedves lánynak tartom magam. Ismerek nálam sokkal butácskább vagy csúnyább lányokat is és még nekik is van párjuk. Ezt nem rosszindulatból mondom, csak elkeseredettségemben már ezzel próbálom nyugtatni magam.

Szóval ez a külső nyomás is zavar, másrészt én is vágyom szeretetre, valakire, akihez hozzábújhatok, aki megért és szeret. Nem vagyok egy szépség, sőt én kifejezetten csúnyának tartom magam. A belső értékeim szerintem jók, de ha valakit taszít a fejem, az nyilván nem veszi a fáradtságot, hogy megismerjen.

Igazából nem is nagyon ismerek fiúkat. Az osztályomban nincs olyan fiú, aki tetszene. A suliban van egy-két helyes fiú, de szerintem az sem tudják, hogy ki vagyok, meghát nem is merek kezdményezni. A barátaim nem egy bulizós társaság. Szívesen megismernék új embereket, de nem tudom hogy kezdhetnék hozzá. Ráadásul nagyon nyuszi vagyok, nehezen megy az ismerkedés, ha nekem kell kezdményezni. Vagy inkább hagyjam, hogy rám találjon a szerelem? Valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztala? Olyan lány, akinek sikerült új társaságba kerülnie és ismerkednie? Vagy fiúk, van tippetek, hogy hogyan tudnám felkeltni egy srác figyelmét? Félek, hogy jön a nyár és otthon fogok egyedül punnyadni, mert minden barátnőm nyaral..



2017. jún. 3. 19:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)

Ne csüggedj,hogy még nem volt barátod,úgyis lesz,és ne vegyél más lányokat,szerinted az normális,hogy a sokadik fiún vannak túl 14-16 évesen?

Szerintem nem.

Legyél türelmes,előbb utóbb úgyis megtalál a szerelem,ha azt mondod,hogy a nálad csúnyábbaknak is van barátjuk,neked miért ne lenne?

Menj fel facebookra,jelölj be egy színpi gyereket,írj rá beszéljetek,ha te is szimpatikus vagy neki,hidd el venni fogja a fáradtságot,hogy megismerjen és ha jól megismer és látja benned azokat a tulajdonságokat amiket leírtál beléd fog szeretni,ezt garantálom neked

Ha bármi kérdésed van,vagy segítség kell írj bátran:))

16/F

Sok sikert;)

2017. jún. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

A miértet megválaszoltad.


De pár tipp: ha magad csúnyának látod, más is annak fog. Változtass. Hidd el, vannak sokan, akiknek 17 évesen még nincs tapasztalatuk ezen a téren. Aki meg nálad fiatalabb, és már több valakivel is volt, annak inkább gratulálni tudok csak, hogy mekkora egy R*.. Nem rosszból, ha tudod, hogy szeretsz valakit, akkor nem hiszem, hogy gyerekkorban 10x lecseréled. Én 17 vagyok, fiú, 1 éve van barátnőm. Semmi sem lehetetlen, ez is fejben dől el. Ne az iskolában keress, ismerj meg a városodban élő embereket. Jelölgess facen, ha látásból ismered, nyugodtan írj, hogy "szia tegnap olyan cuki voltál"... Nemhiszm, hogy leharapja a fejed... Vagy ha random emberről van szó, esetleg próbálkozhatsz a "szia nem téged láttalak tegnap XY helyen?" Neten nincs mitől félni. Meg kell nyílnod a világ felé, hogy a világ is megnyíljon előtted...

2017. jún. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Szóval, ti fiúk nem találnátok furának, ha egy idegen lány csak úgy rátok írna? Akkor sem, ha nem jön be a lány?


Azt elfelejtettem leírni, hogy nem kérek privátokat ismerkedés céljából.

2017. jún. 4. 07:59
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy cseppet sem,sőt örülnék neki:))

~~Első voltam~~

2017. jún. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
én 21 éves fiú vagyok és még nem volt soha barátnőm,én is vágyom a szeretetre,csak nem szeretnék akárkivel összejönni,számomra nagyon fontosak a belső értékek is,sajnos nehéz ilyen lányt találni és valahogy nekem se megy :/ Szóval nyugi,nem vagy egyedül,reménykedem benne,hogy 1x eljön a mi időnk és megéri várni :) 21f
2017. jún. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, majd Rád talál a leendő barátod, vagy Te találsz rá. Szerintem inkább legyél büszke arra, hogy nem volt még senki, aki összezavarja a lelki világod. :D

És nem tartanám furának ha rám írna egy lány, bár ahogy írtad, ha "nem jön be", akkor már az elején eldönteném, hogy ebből nem lesz párkapcsolat, viszont nem bunkóznék, hogy nem írok vissza.

2017. jún. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Érdekes. Most néztem egy videót, amiben az a lényeg:

ha látod, hogy másnak megy valami megy, akkor ne azon gondolkodjunk, hogy másnak miért igen, hanem hogy nekünk miért nem.

Én is erre próbálok ráállni.

Mi az, amit te tettél egy barátért? Semmi?

(én sem tettem sokat ez ügyben)

Írd fel, hogy mit kéne változtatnod stb

Egyébként meg ne görcsölj ezen a témán. Tartsd kiegészítőnek.

17F

2017. jún. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hovavalósi vagy? (Ugy kb. Megye)
2017. jún. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Baranya
2017. jún. 8. 16:20
 10/19 A kérdező kommentje:
A többieknek meg köszönöm a választ.
2017. jún. 8. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!