Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincsenek Debrecenben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek Debrecenben normális lányok?

Figyelt kérdés

Egy darabig Budapesten éltünk, ismerkedtem, voltak randik lányokkal, most viszajöttem Debrecenbe és egyszerűen nem értem hogy lehet ekkora különbség. Annyira zárkózottak itt a lányok és szinte nem is lehet csak falusiakkal ismerkedni. Bulikba meg nem lehet olyan lányt találni aki kedves, aranyos, az érzelmek számítanak neki. Nagyon prűdek is, ha bármi apró utalás van a szexre, vagy csak véletlenül arra terelődik a téma már meg is sértődnek. A kivételektől elnézést kérek, de ez miért lehet? Ebben a városban nem is lehet ismerkedni?


19/F



2017. jún. 4. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
De vannak, messze lakok onnan, mégis ismerek párat. Valamit rosszul csinálsz bari.
2017. jún. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%

Nyugodj meg, hasonló dolog megy nálunk is Délvidéken.


Csak mondjuk én ezekhez a városi elkényeztetett phecsákhoz bottal se nyúlkálnék inkább, persze van kivétel és jólesik azokat látni, de többségében a környező faluk lányai a normálisok akárki akármit mond. Sokkal szocializáltabbak, kedvesebbek, normálisabban állnak hozzá másokhoz.


Nekem legalábbis ezen a környéken ez a tapasztalatom és a perpillanati véleményem.

2017. jún. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

"Miért nincsenek Debrecenben normális lányok?"


Én (és még rengetegen) normálisnak tartom magam, az ilyen idiótával meg ismerkedjen Kiszely Tünde!

Húzz vissza székelni a székes-fővárosba!

2017. jún. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Nálunk is ez a probléma Pest Megyében faszám buliba nem érdemes keresni máshol meg nem akad
2017. jún. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Dehogynem lehet,csak nem a feltunoskodo libakat kellene eszrevenni. Erdekes modon hozzank a baratnoimmel nem gyakran jonnek oda a pasik,pedig kedvesek,vidamak vagyunk,es egyikonk sem ronda:D

Debreceni lany

2017. jún. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%

Vannak, csak mindegyiknem pasija van, vagy épp lesz.

Szinglik is biztos vannak, csak eddig valószínűleg nem jártam sikerrel, vagy ilyen téren rosszkor, rossz helyen.


19/F

2017. jún. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
52%
jó kérdés
2020. okt. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!