Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk ti hogyan reagálnátok erre?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hogyan reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit gyakran látok a héven és a metrón is, és nagyon tetszik, viszont ő sosem néz rám. Mindjárt itt az év vége és nem tudom hogy bírnám ki a nyarat anélkül, hogy látnám és szeretnék beszélgetést kezdeményezni vele, de mégis hogy? Mit mondjak neki? Fiúk ti hogyan reagálnátok? Nem vagyok túl szép, még az is lehet hogy magasabb vagyok nála pár centivel, és attól is félek hogy csak elriasztaná ha beszélni próbálnék vele, látszólag elég csendes és visszahúzódó. Valami tanács/hasonló tapasztalat?
2017. jún. 4. 20:31
 1/5 A kérdező kommentje:
16/L, azt kihagytam
2017. jún. 4. 20:31
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem mersz odamenni hozza, jelold be facebookon.
2017. jún. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
épp ez az, semmit nem tudok róla, még csak a nevét sem :(
2017. jún. 4. 20:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szólítsd meg szerintem. Kezd egy egyszerű köszönéssel mutatkozz be és kialakul egy beszélgetés. Próbáld meg hisz nem fog megenni
2017. jún. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Szia! (keresztnév) vagyok! Minden nap látom,hogy egy héven utazunk,(itt már bármit mondhatsz értelmes megszólítás megvolt)gondoltam, beszélgethetnénk hogy jobban teljen az út" vagy " hová igyekszel ilyenkor"

Magassággal meg ne törődj.

2017. jún. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!