Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti erre mit reagálnátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti erre mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
Tegnap írogattam egy lánnyal,akit régóta ismerek már. Elkezdtünk beszélgetni Facen. Kérdezte,hogy kibe vagyok szerelmes,bevallottam,hogy neki. Írta,hogy neki is bejövök. Másnap reggel már azt írja,hogy csak barátilag.

2016. febr. 11. 16:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát hideg zuhany lenne az biztos reggelre... De kapartatnék utána egy darabig aztán, ha látom semmi esély nem szólnék hozzá és más lányok társaságát keresném, mert hihetetlen jó mód egy lány elfelejtésére :)
2016. febr. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!