Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek milyen helyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen helyen lehet rocker lányokat találni?

Figyelt kérdés
Tudom kicsit zárkózottnak tűnik hogy csak az ilyen nők felé nyitok de egyszerűen számomra fontos hogy egy párkapcsolatban hasonló gondolkodásuak legyünk, amúgy nem gondolom magam buta embernek a mai emberekhez képest érdekel még a politika a pszichológia és az informatika, ilyen jellegű témákban tudok beszélni másokkal szerintem ritka az olyan mai fiatal aki hasonló gondolkodású mint én ezért is nehéz párt találnom. :/ 17/f
2017. jún. 7. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Koncerten.
2017. jún. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jogos, de a közelben csak Magyar előadóktol van koncert azokat annyira nem szeretem plusz az ilyenek a haverokkal való ivásról szól :D
2017. jún. 7. 22:51
 3/4 anonim ***** válasza:

van sok rocker csoport facebookon

lépj be egybe ott akad bőven rocker csaj :D

magam is rocker vagyok :D csak kicsit másabb kategóriába mint te :D

20/f

2017. jún. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Motoros találkozókon rengeteg rocker lány van.
2017. jún. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!