Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk (17-29)! Szeretitek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk (17-29)! Szeretitek az igényes, ápolt rocker lányokat? (több kérdés lent)

Figyelt kérdés

Elsősorban olyan fiúkat szeretnék kérdezni, akik szeretik a rockzenét (is), de "normálisan, ízlésesen" öltözködnek (nem páwák, ...).


Persze olyan rockot hallgató srácok válaszának is örülnék, akiken valamilyen formában látszik a zenei stílusa! :)


-Mit gondoltok a nőiesen rocker lányokról (akár szimpla rocker, goth, punk, hardcore-os, stb.)?

Azokra, akik csinosan öltözködnek, odafigyelnek arra, hogy igényesen nézzenek ki.

Gondolok itt: smink, hosszú haj, nem szakadt ruhák, alakot ízlésesen kiemelő ruhadarabok, stb.


-Volt már kapcsolatotok ilyen lányokkal? Baráti-, társkapcsolat.

Szívesen összejönnétek egy ilyen lánnyal? :)


-Akadtak problémáitok? Volt valami, ami esetleg zavart titeket?


-Nem megszokott hajszín, piercingek, tetkó, sok fülbevaló, fültágító, stb.

Mennyire zavarnának titeket, ha egyébként illenek a lány személyiségéhez, jól áll nekik? :)


Jót, rosszat írhattok nyugodtan, minden válaszolót felpontozok, aki értelmesen válaszol! :)


Kort és öltözködési stílust (rockosan öltözködtök-e: igen, nem) is írjatok, kérlek! :)


Egy lassan 18 éves rocker lány.



2015. máj. 11. 19:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Imádom. :)
2015. máj. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
25%

Jobban szeretem a kicsit aranyosabb,nőiesebb csajokat.

Fülbevaló lehet,haj az szőke/barna/fekete.

Elegáns,nőies stílus.


A rockerek engem kifejezetten irritálnak (már bocsi) legfőképp azért,mert teljesen el vannak veszve. Igénytelenek legtöbb esetben,vörösre festi a haját,de megmosni már luxus. Arról nem beszélve,hogy a rockos ruháit is ilyen vásárba veszi 1 c**nytól.


18/F elegáns,férfias stílus.

2015. máj. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék egy ilyen ismeretségnek :D Ha normálisan öltözik, és nem ilyen deathface sminket használ az nagyon jó. Eddig sajnos olyanokkal találkoztam akik tele voltak verve vassal (piercing) és a kannást vedelték mint az állat ami az értelmi szintjükön is meglátszott. 1-2 piercing vagy tetoválás (ha jól áll neki) az még simán belefér. Jómagam csak farmert és zenekaros pólót hordok. Ennyire látszik a stílusom :D 20/F
2015. máj. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
28%
illetve mosolyogni alig látni őket. (kiegészítés a ketteshez)
2015. máj. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
be jönnek igazán :D a tetkó meg ilyenek sem zavarnak , sőt :D Csak egy baj van , az hogy egyre kevesebb az ilyen lány , mind vagy p.csa vagy rapper :/
2015. máj. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
42%
Én nem szeretem, és a rockot se
2015. máj. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
30%
Nem igazán... úgy gondolom, hogy az igényesség/ ápoltság és a rockkerség nem összeegyeztethető. Szóval igénytelen rocckercsajok 4ever
2015. máj. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem megszokott hajszínekről csak annyit, hogy nekem bejönnek a rózsaszín hajú lányok, mint pl. a Dirty Youth, Follow You Home nevű bandák énekesei :D Fültágító engem speciel nem vonzz, tetkóval nincsen bajom, mert én is szeretnék a közeljövőben, sokan negatív véleménnyel vannak róla, mert megfeledkeztek az emberek arról, hogy mi is az igazi lényege a tetkóknak :D Piercinggel sincsen bajom, szerintem izgató tud lenni.


Szívesen ismerkednék ilyen rocker lánnyal, de eddig csak a szakadt ruhás igénytelen félékkel futottam össze, szóval nem igazán reménykedek :D (18/F | Nem rockos öltözköésű.)

2015. máj. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, srácok! :)

Mindenkinek ment a zöld kezecske.


A magabiztos, kedves, csinos, értelmes, mosolygós lányokra gondoltam elsősorban. :)

2015. máj. 11. 20:01
 10/28 anonim ***** válasza:
72%

Mit gondolok róla? - Talán azt ,hogy nem ragadta magával az idióta plázacica hülyeség.


Volt már kapcsolatotok ? - Volt egy lány barátom , aki hasonlóképpen öltözködött , és nagyon egyhangúan tudtam vele lenni , de volt barátja


Akadtak problémáitok? - Nem semmi.


Nem megszokott hajszín? - Egyátalán nem zavar, sőt még be is jön tőle a személy.


19/F voltam , és inkább elegánsabb stílusban próbálok , vagy diszkrét modernebb lenni.


Ui. Rockot hallgatok Pl. Breakdown of Sanity,Scars on broadway, Adept etc.

2015. máj. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!