Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lanyok! Szerintetek egy kover...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kayoba kérdése:

Lanyok! Szerintetek egy kover sracnak, vagyis inkabb gyomrosabb ugyan annyi eselye van egy szep lanynal mint egy sovanyabbnak mert van egy szep lany akire nem merek ra irni, es gondolom ha lefogynek tobb eselyem lennehogy, , szoba aljon'' velem?

Figyelt kérdés
2017. jún. 21. 15:28
 1/5 Thedarkunicorn válasza:
Természetesen több esélyed lenne de ha nincs közös témától vagy nem tetszik neki a "stílusod" akkor mindegy szerintem hogy mennyire vagy izmos
2017. jún. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Miért nem egy kövér, vagyis gyomrosabb lányra akarsz ráírni? Ja, az nem kell neked. Te sem fogsz kelleni a szép csajnak!
2017. jún. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én barátom sem nádszál vékony, de kívánni se tudnék nála jobbat magamnak :) Sok sikert
2017. jún. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Simán, én pl sportos vagyok, vékony és a Párom testesebb, van hasa és nagyon szeretem. Nem ezen múlik.

Engem elvileg szépnek tartanak - vagy csak hazudnak. :D

2017. jún. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kosznom az utolso kettonek a bisztato valaszat
2017. jún. 22. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!