Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, hogy ne eméssze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne emésszem magam ezen?

Figyelt kérdés
A párommal elég rég óta együtt vagyunk én bizonyos okok miatt depresszióban szenvedek (nem ilyen kis hülyeségek miatt orvosi papírom van róla).Nagyon nehezen tudom elfogadni magam labilis érzelmi állapotom van.Most viszont kiderült,hogy a barátom nem mondott igazat és volt előttem már úgy lánnyal.Megakart kímélni a kiakadástól persze tudom,hogy természetes,hogy ez történt csak valahogy azóta elkezdtem a lányhoz hasonlítani magamat.Próbálok úgy hozzá állni,hogy én vagyok számára az egyetlen meg engem szeret csak valamiért mindig bevillanak a képek.Hogyan kerülhetném el,hogy ezek a rémképek tönkre tegyenek?
2017. jún. 22. 23:08
 1/2 anonim válasza:
Miért vagy akkor a pároddal eggyütt ?..kaphatsz jobbat is nála!
2017. jún. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nagyon túlreagálod. értem, hogy nem vagy a legjobb időszakodban, de ezt ne a párodon töltsd ki. még te is leírtad, téged akart kímélni. most meg veled van, téged szeret, ezt kell megértsd. attól,hogy mással is volt, az nem jelent semmit, főleg, hogy akkor nem voltatok együtt.
2017. jún. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!