Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet ezt feldolgozni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezt feldolgozni? Mit csináljak, hogy ne emésszem magam folyamatosan?

Figyelt kérdés
Most lett vége a 4 éves kapcsolatomnak. Az utóbbi kb. fél évben nagyon sokat veszekedtünk, de reménykedtem benne, hogy dűlőre jutunk, nem sikerült. Én még szeretem. :( Hogy dolgozzam fel, hogy könnyebb legyen? Nem szeretnék magam alá kerülni teljesen. Lehet, hogy most még fel se fogom igazán, mi a helyzet. Attól félek pár nap múlva fog igazán kijönni ez a dolog, amikor rájövök, hogy nincs többé. :( Kérlek segítsetek!
2012. nov. 12. 01:39
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ha ez lényeg, én vagyok a lány, és 22 éves vagyok.
2012. nov. 12. 01:40
 2/17 anonim ***** válasza:

Sírd ki magam párszázszor, egy-két barátnővel tárgyald ki a dolgot, aztán mozdulj ki.

Én úgy vagyok vele, hogy a világon minden okkal történik, ha sok volt a balhé, akkor nem illetek össze és hosszú távon jobb ez így. Amúgy meg túl kell élni, nem állandóan kattogni és sajnálni magad és az elveszett kapcsolatod. Jön majd jobb is.

2012. nov. 12. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Teljesen úgy érzem, hogy nem fogok senkit találni magamnak. :( Vagy ez normális ilyenkor? Míg együtt voltunk, sok visszajelzést kaptam, hogy ha egyedülálló lennék, akkor próbálkoznának nálam, és szerintem se vagyok csúnya (és ezt nem beképzeltségből mondom), de annyira furcsa ez az egész. 4 év alatt annyi minden megtörtént velünk, teljesen összenőttünk, a mindennapjaim úgy telnek, hogy abban ő is benne van, és most ez az egész megszűnik. Az a baj, hogy egyetlen egy barátnőm van, ő meg messze lakik tőlem (én Bp. mellett, ő meg Komáromban). Csak interneten tudunk beszélni, ő meg ritkán elérhető, így magamra maradok szinte teljesen. Ezért félek, hogy "bekattanok".
2012. nov. 12. 02:29
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

Nyugi, ilyenkor mindenkinél beáll a vége a világnak érzés. Egyik barátnőm év elején ment szét az akkori pasijával pát év után, volt ott is dráma minden fokon, ma meg már fogja a fejét, hogy mekkora hülye volt. Ilyen miatt ennyit sírni, mekkora gáz. Aztán pár hónapja talált is magának új pasit.

A lényeg, hogy ne hergeld magad, minél jobban rápörögsz, annál jobban be fogsz fordulni. Fölösleges. Sírd ki magad, aztán az élet megy tovább. Előtte is volt élet, utána is lesz. Egyszerű igazság. Szerezz új barátokat, járj el velük valahová, csak ne otthon gubbasztva sírdogálj.

2012. nov. 12. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnálom,ami történt,hogyan lett vége?Hála az égnek nem kellett még sosem átélnem,azt,amit most neked,így sajnos hasznos tanácsot sem tudok adni.Abban viszont biztos vagyok,hogy túl leszel rajta,és megtalálod az igazit,mivel ezekszerint nem ő volt az.Én is nagyon sokat veszekszem a párommal,és azt hiszem kezd minden elromolni.Fogalmam sincs,hogy mi lenne velem nélküle,de hát...elöttünk az élet.:) Egyébként,ha szeretnél beszélgetni valakivel,nyugodtan írj,ha tanácsot nem is tudunk adni egymásnak,de legalább kitudjuk beszélni magunkból a dolgokat.21/L

2012. nov. 12. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Azt írtad sokat veszekedtetek. Miért is? Átgondoltad? Mi vezetett ide, mi az ami miatt ide jutottatok? Az ember ilyenkor nem azzal foglalkozik, hogy elment, hanem azzal, hogy mi vezetett szakításhoz. Már csak azért is végig kell gondolni, hogy legközelebb ne lépjek bele ugyan abba a gödörbe. Nem sebet nyalogatni, meg sóhajtozni.
2012. nov. 12. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
93%

Te Drága Gyermek!

Az én kislányom, 11 évvel idősebb Nálad, szóval vedd úgy, úgy nagyapád ír Neked!

1. "Aki elhagy minket, az soha sem volt a miénk!" Ott egye meg a fene...

2. Én a harmadik házasságomat élem. Én is lassan tanultam! Első: 4 év udvarlás, 8 hónap házasság. Második: 6 hónap udvarlás, 22 év házasság. Harmadik: 3 nap udvarlás, tizenötödik év - boldog(!) - házasság. Gyakorolj kedves!

3. Egy szuper okos nő mondta, valahogy így: "A szerelem egy mosoly, egy pillantás, egy érintés; a többi csak kémia!" Tudod, ez úgy van, hogy akinek nem jön be a Te feromon kibocsátásod, magyarul nem vágyik folyamatosan a közelségedre, azt nagyon gyorsan felejtsd el, de nagyon gyorsan, mert az nem a Te krapekod! Ugyanakkor adj hálát naponta ezreszer a Jó Istennek, hogy nem kellett vele leélned pár pokoli évet!

4. Igen, igen; mozdulj ki, ismerkedj, és ha találsz valakit aki mellett ülve, állva - érintés nélkül is(!) - azt érzed, hogy azonnal szeretnéd megölelni, és ő is mosolyog, ha ránézel, na ő az akit keresel!

Nyugodt legyél, van ilyen! De még mennyi! SOK!

SOK SIKERT!

2012. nov. 12. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Hidd el jobban jártál. Balhés kapcsolatra ne építsd. És azt is hidd el, mindenki így érzi ilyenkor, hogy kész vége soha nem lesz új párja stb. De igenis lesz, sőt most nyílt meg az út előtted. Soha ne alkudj meg! Olyan kapcsolatban nem leszel boldog.
2012. nov. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Újat már én se tudok mondani, mint hogy ismerkedj (nem azt jelenti, h minden szembe jövő pasival feküdj le), járj el sportolni, vagy éppen könyvtárba. Csinálj új dolgokat, vagy olyanokat, amiket már régen nem csináltál tegyük fel azért, mert nem fért bele az életedbe. Élvezd, h mindenre van időd! Szerezz barátokat, légy nyitott a világra. Nincs még vége semminek, csak egy új fejezet kezdődött az életedben! :) Ha beszélgetni szeretnél, írhatsz privit, én szívesen meghallgatlak, még ha nem is hallak a szó szoros értelmében!
2012. nov. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Fél éve lett vége egy 10 éves kapcsolatomnak, akkor majdnem belepusztultam. De mindig egy dolog volt a szemem előtt, és azóta minden rosszhoz így állok hozzá: ELMÚLIK!

Fogsz te még hamarosan nevetni és szeretni! :)

2012. nov. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!