Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! A tetkos lányok bejönnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A tetkos lányok bejönnek nektek?

Figyelt kérdés

Szerintetek aki tele van tetkóval, belsőleg más? Esetleg belsőleg gonoszabb?

Persze nekem is megvan a véleményem, ez csupán egy felmérés részemről. :)

Írd oda kérlek a korodat :)



2017. jún. 25. 19:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
62%
Nem tetszenek, mert nem tartom nőiesnek.
2017. jún. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
72%

Igen.


22

2017. jún. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem vonzanak a tetoválások ilyen téren, ha olyan van neki ami tetszik tök jó, de ha nem akkor bukta nálam.


20/F

2017. jún. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%
Ha megy a stílusához és belsőleg rendben van akkor igen :D
2017. jún. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Stark2000 ***** válasza:
53%

Ha belsőleg rendben van, akkor rendben van. Bár sok függ a tetkók mennyiségétől és stílusától is. :D


17F

2017. jún. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
nem pont azért kell a tetkó, hogy gonosznak látszódjon? különben van aki csodaszép a tetkókkal, van aki csak szép és tetkója van, és van akinek tetkója van ami rondít, és van ahol már a tetkó sem ront a helyzeten, na meg ha most tényleg gonosz, de nem az a jópofa világuralom-átvétel meg földönkívüli invázió gonosz, hanem az a fajta ember, akivel 5 percet sem bírsz ki, akkor nem számít.
2017. jún. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen jellegű, lehet akár elég komolyan előítéletes is...

Nekem egyébként a szép, természetes, alapvetően fehér bőr tetszik. Tetoválást nem igazán pártolom, de magamra sem csináltatnék. Nem mondom, hogy feltétlen probléma, mert láttam kisebb, igényesebbet is, sőt még aki egy kis szépséghibát tüntetett el vele, de alapvetően nekem tényleg a tetoválás nélküli bőr tetszik.

Általánosságban tehát kijelenteném azt, hogy nem, nem jönnek be.

21f

2017. jún. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Ha van néhány, az egyáltalán nem negatívum, de ha rendszáma is van, na az mér sok, vagy ha nagyon teli van varrva. De néhény kisebb, és ha azok nem valami nagyon gáz dolgok akkor egyáltalán nem gond. De nem ettől fog többnyire bejönni, vagy nem bejönni egy csaj. Am már láttam hogy egy csajon spongyabob tetoválás volt... na az ilyen kéne a kutyának.. max este ha nem látom.
2017. jún. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%
Engem nem befojásol, bár ha az arca, vagy valami szar tetoválása van az zavar:D, de amúgy nem vagyok a tetkó ellen.
2017. jún. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
18/f lemaradt
2017. jún. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!