Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem jött be ez a csajozá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jött be ez a csajozási módszer?

Figyelt kérdés
Szóval múlt hétvégén elugrottunk a szomszéd városba (30 ezres városba) egy haverommal. És este felé az utcán meg a sétáló utcában szólídgattunk le lányokat hogy csajozzunk de eggyel sem sikerült semmi mindegyik elküldött. Kocsival voltunk úgy hogy először azt mondtuk a lányoknak hogy nem e akarnak eljönni kocsikázni de amikor a 10-ik csaj is nemet mondott utána inkább csak el akartuk hívni őket sétálni vagy inni valamit de akkor sem jöttek el és 3 óra keresgélés után valamint kb 30 csaj után feladtuk. A 30 csaj úgy jött ki hogy volt mikor többen voltak és úgy is oda mentünk. Szerintetek mi lehetett a baj? 17/f

2017. jún. 28. 19:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Engem az ilyen egyéjszakás kalandok nem igazán érdekelnek. Szóval kapcsolatot szeretnék ebből kihozni.
2017. jún. 28. 21:04
 12/15 anonim ***** válasza:

Ez bátorságfejlesztésre jó volt, amikor 18 voltam, nekem is kellett volna hasonló "túrákra" járnom, már nős lennék.


Fejlesszétek tovább és agyaljatok rajta még, az utcán nem fog veletek menni senki, talán menjetek be valahova és max. gyalog kísérjétek el valameddig a csajt.


Nekem már ült be a kocsiba lány többször, de ez se garancia semmire, hogy is lenne az?

2017. jún. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Az hogy ebbol alapbol az jon le hogy "szia nem akarsz velem lefekudni?" xdd

Foleg ha egy idegen kerdezgeti...

16/L

2017. jún. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Legközelebb egyedül csajozz és ne úgy hogy mindenáron akarsz csajt és leszólítgatod. Ha meglátsz egy lányt, mondjuk egy parkban áll és odamész megdícséred valamijét és a többi már a lánytól függ
2017. aug. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy utcán nem ismerkedünk...

Szóval a fenti, mint már írtam, csak bátorságpróbának jó, hogy később pl. egy szórakozóhelyen oldottabban tudjatok viselkedni, mindenféle alkohol nélkül.


Engem is küldtek, már el az utcán, többször is, ott nem fog menni.

2017. aug. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!