Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy jól működő társkereső...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jól működő társkereső minden korosztálynak?

Figyelt kérdés

Rengetek kérdés kerül fel erre az oldalra (is) társkeresési problémákkal kapcsolatban.

Sokan ismerkednének pl. neten keresztül, de ahogy észreveszem az erre fejlesztett felületek nem válnak be, változó okok miatt.

Sok beszélgetés véget ér a válasz nélküli csenddel.



Szerintem lenne egy jól működő társkereső oldalra igény.


Nem szeretném részletesen megosztani az elképzeléseimet, mivel egy üzleti lehetőségről lenne szó.

De lenne néhány ötletem, pl.:

- minimális tagdíj, akár egyszeri jelképes összeg- így letudva a trollokat, komolytalanokat egy részben

- érdeklődési kör alapján való szűrés

- jól működő chat felület, email/facebook-kal összekapcsolási lehetőség, ha mindkét résztvevő szeretné

- mobil app

- kezdetben akár anonim, hogy ne csak a külső alapján ítéljünk meg embereket

- komoly adategyeztetés, (mint pl. a fogadóirodáknál), hogy ne legyenek kamu profilok és nem tisztességes emberek az oldalon



2017. jún. 29. 23:41
 1/7 anonim válasza:
Nem működne. az emberek ha látják hogy fizetős inkább otthagyják. ez az én véleményem
2017. jún. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Épp most fejlesztem! :D Pár hét múlva linkelem ;)
2017. jún. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A fizetős alatt max 1 $/-t értenék.

Vagy hasonló összeg, ami egyszer vagy a regisztrációkor kéne fizetni.


Vagy inkább x nap használat után, mint a demo programoknál, ha érdemesnek találod.

Viszont akkor nem működne troll-szűrűként.


Bár ez már csak részletkérdés.

2017. jún. 29. 23:57
 4/7 anonim ***** válasza:
5%
1$? Az mondtad: minden korosztálynak. Szerinted mi, 13-18, éves fiatalok hogyan szerzünk pénzt? Mert hogy anyuci biztos nem adja meg a bankkártyájának számát, főleg erre. Idióta.
2017. jún. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem a legjobb ez a fizető megoldás,mert akinek nincs bankkártyáka az nem tud fizetni,ráadásul a dollár árfolyama folyton változik így nem minden tag ugyanannyit fizetne.
2017. jún. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves 4. és 5. válaszoló:


Talán a bankkártyás fizetésen kívül még számtalan fizetési forma létezik az interneten.

Hogy csak megemlítsem a Paysafecard, Paypal vagy sms fizetés is nagyon egyszerű és gyors.

Illetve mindegyik nagyon biztonságos is.

Nem kell hozzá bankkártya vagy 18 évesnek sem lenni.


Szerintem, aki egy jelképes összeget, legyen az 100 vagy 300 Ft egyetlen alkalommal nem hajlandó egy értelmes dologra rákölteni, az ne is foglalkozzon vele.

Soha nem is volt, és nem is lesz ingyen semmi.


Egyébként azért írtam példának dollárt, mert nem feltétlen csak belföldön gondolkodom.

2017. jún. 30. 22:16
 7/7 anonim válasza:
Ezutóbbival egyetértek, hogy áll a munka?
2021. aug. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!