Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen társkereső oldalakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen társkereső oldalakat ajánlanátok "fiatalabb" korosztálynak (20/F) hosszabb kapcsolat céljából?

Figyelt kérdés

Az élőben való ismerkedés, ilyen szempontból, sose volt az erősségem, köszönhetően annak, hogy nem vagyok egy kezdeményező típus. Miután a kezdőlépés megvolt általában "megnyerem" az embereket, az eddigi kapcsolataimra is ez volt a jellemző, csak hát ritka, hogy az elején a nő teremtse meg a lehetőséget.

De ha ezen túl is lépnék ott van, hogy hol, mert utcán vagy egyetemen a leszólítás furán jön ki, és hát ki tudja hogy szabad-e, bejövök-e neki, és egyáltalán mennyire "jófej". Ha meg valahova elmegyek este, akkor azért megyek hogy a barátaimmal legyek nem azért, hogy random csajokat üldözzek. Meg az ilyeknél, nem hiszem h túl nagy pozítívum lenne, hogy 3-4 évet simán letagadhatok :D

Ezek miatt optimális megoldás lenne vmilyen társkereső oldal, csak nem tudom melyiket érné meg használni, hol találnék hasonló embereket. Tindert hallani mindenhonnan, de azt sokan csak játéknak tekintik, meg leginkább olyat keresnék ahol inkább a beszélgetésen van a hangsúly.

Előre is köszi a válaszokat :)



2017. ápr. 28. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmilyet.
2017. ápr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Társkeresőn soha nem a lányok írnak.

30/f

2017. ápr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt gondoltam de egy ilyen oldalon már könnyebb kezdeményezni, hiszen mindketten ugyanabból a célból vagytok ott.
2017. ápr. 28. 15:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedig a Tinder még a legjobb a felhozatalból. Sokan vannak akik szarnak bele csak fent vannak, de aki ír is magáról pár sort pl az már szerintem az jelenti h nem lájkvadászat a célja. Persze az se mindegy mit ír. Meg aztán szerintem sok embernek már az arcáról és fotóiról lerí hogy mennyire komoly vagy komolytalan és így a tinderes célja is.
2017. ápr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!