Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Miért, , negatív"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért, , negatív" tényező ha nem vagyok izmos srác?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó,hogy a lányok többségét (tisztelet a kivételnek) miért érdeklik jobban az izmos fiúk?!

2017. jún. 30. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nem negatív, sőt :) csak ne legyen sovány, az tényleg rosszul néz ki
2017. jún. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Blondie.W ***** válasza:
86%

Nekem se negatív. De jobban szeretem az izmos pasikat. Főleg, hogy én is most építgetek nőies izmokat. :)

20/N

2017. jún. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

En inkabb azt szeretem ha egy fiu eros es nem a nagy izmokat. Egy hatar utan mar termeszetellenesnek tunik nekem a bodybuilder kenezet. A mostani baratom egy vekony srac es kezdetben nem tetszett a teste, de aztan megismertem jobban es vonzova valt szamomra.

19/L

2017. jún. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Szerintem egyaltalan nem

Baj...bar en is az izmosabb pasikat szeretem de ez nyilvan izles kerdese peldaul valaki az izmos noket szereti vagy valaki a teltebb noket...a leny az hogy valakinek biztos tetszesu majd ugy ahogy vagy

2017. jún. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja tök fura, mert nekünk fiúknak meg az nem jön be ha egy csaj full izom :D
2017. jún. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!!! :)
2017. jún. 30. 18:22
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem negatív. Csak túl izmos, túl sovány, túl husis ne legyél. És nálam eléggé széles a spektrum, szóval elég sokáig nyúlik az a határ, ahol pl nem számít túl husisnak valaki. De természetellenes izmos ne legyél semmiképpen. Annál sokkal jobb a sima vékony is, amelyik még nem kórosan sovány. Szóval, hogyha valakinek "nem férfiasodik be" az alkata felnőttkorára sem, akkor annak az embernek olyan a genetikája, nem tehet róla. Ezért "hátrányból indítani" valakit szerintem tévedés. Habár, úgyis azzal hoz össze a sors, akivel dolgod van, és akkor, amikor ott az ideje.
2017. jún. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*Jaa, ez még tinikategória, na mindegy, a válaszom akkor is áll. Tehát genetikailag ilyen alkatú, tehát nem tehet róla, nem az ő hibája, sőt még nem is hiba.
2017. jún. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ha viszontszeret akkor teljesen mindegy hogy vékony vagy izmos e a srác :)
2017. jún. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
darwinizmus. Evulucios elmelet. Amely ferfi erosebbnek, dominansabbnak, izmosabbank tunt, amellett ereztek biztonsagba magukat a nok, ezert valasztottak oket. Ez meg mindig jelen van persze kopottabb verzioban. Plusz az, hogy most divat lett csak a feluletessegre/kulsore adni. Lanyoknak a szolizott bor es festett szoke haj, fiuknal az izmos test, stb. Persze vannak olyan lanyok es fiuk akik ennel melyebbre asnak es nem csak a kulso erdekli oket. Pl. engem sem zavar ahogy itt meg egy-ket valaszolot sem, ha nem izmos a srac. inkabb legyen muvelt es okos :D Csak olyan embert kell talalni aki inkabb ezt keresi benned. 15l (bocsanat, hogy nem ekezettel irok, csak nem geprol vagyok)
2017. júl. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!