Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Győrben tenyleg nagyon jo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Győrben tenyleg nagyon jo csajozni? Hol erdemes milyen helyeken, tereken,?

Figyelt kérdés
Nyaron haverjaimmal elakarunk menni Győrbe vasarolni&csajozni. Hol erdemes? Nem kifejezettem szorakozo helyre gondolok inkabb utcák, terek, ilyesmik.. :D Azt hallottuk győri haverunktol hogy nagyonnkonnyu, mi soproniak vagyunk itt sem nehez, de Győrben hol jo leginkabb? Milyen dumával? Koszi elore is a válaszokat sracok :) foleg győriek irjatok vagy aki tapasztalt ebben :) 16f

2017. júl. 2. 21:03
 1/8 anonim válasza:

Mi ez a kérdés?😂😂

Árkád, pláza ha már bevásároltok 😂

Szechenyi tér, dunakapu tér.

15/l

2017. júl. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Buszpályaudvaron :DD
2017. júl. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszi 1.majd lehet felszedlek :D
2017. júl. 3. 00:07
 4/8 anonim válasza:
😂😂
2017. júl. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
80%

Hát ömm 😂én Győri vagyok és szerintem Rábaparton, Dunakakaputéren és szórakozohelyeken (pl.:vertigo, mundo, mama mia, romkocsma) lehet a legjobban. Sok sikert😄

15/L

2017. júl. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszii 😀
2017. júl. 3. 15:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Én Győri Vagyok 21F szerintem nem nagyon lehet Győrben
2017. júl. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Dehogynem ;) irjatok megtörtént storykat vagy ziccereket legyszi, 😀
2017. júl. 3. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!