Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy Bp-i esti szórakozóhelyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy Bp-i esti szórakozóhelyen egy jó megjelenésű jól öltözött Férfi tényleg baromi könnyen be tud csajozni? Én állandóan azt látom hogy a nők mindenkit visszautasítanak az ilyen helyeken.

Figyelt kérdés
2016. aug. 19. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Persze, mert nem pasizni megyünk, hanem bulizni. x) Az utóbbi időben ezért szoktunk át a melegbárokra, mert ott legalább békén hagynak, nem botlik belénk 2 percenként vmi nyomorult dugáskényszeres farok. A leszbikus nők meg - láss csodát - nem sértődnek halálra a visszautasítástól, kapásból felfogják a nem szót, aztán békésen elköszönünk. :)
2016. aug. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha csak amitt mentek akkor nem tudnátok otthon hangos zenét hallgatni és a szobában táncolni, és boltba megvenni az alkholt, mert ez így sokkal kényelmesebb és olcsóbb lenne.
2016. aug. 19. 20:24
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
A két helyzet közti nyilvánvaló különbségeket most hagyjuk is... a lényeg: ha nem akarunk dugni/pasizni, akkor hogy képzeljük, h bulizni akarunk...? Ez most komoly? xD
2016. aug. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

úgy értem hogy mi értelme van az egésznek ha nem akartok idegenekkel megismerkedni?


Minek kell az a sok ember körétek ha csak táncolni és inni akartok?


Ezt otthon is simán megtehetnétek.



Vagy várj, gondolom az online profilotok megjelenését kell csiszolgatni és ahhoz kellenek ilyen clubokból képek.

2016. aug. 19. 20:33
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
A kérdező sosem megy el mulatni csak úgy? Emberek közé, jólérezni magát. Vagy te mindig azt nézed ilyen helyeken hogy kit lehetne hazacipelni?
2016. aug. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Na jólvan, én már most kiszállok, mielőtt legyőznél a rutinoddal... khm...

A lényeg mindentől függetlenül az első válaszomban van: a visszautasítást CSAK azért kapjátok, mert nem akarunk pasizni. Pont. Ez nem nektek szól, nem ti vagytok sz.. rok, csak egyszerűeb nem akarunk pasit. (Vagy már van.)

Amúgy ha én szórakozóhely-tulaj lennék, tutira bevezetnék vmi megkülönböztető jelzést (pl. karszalagok színe) a pasizni/csajozni akaró ill. nen akaró vendégek között. Azt hiszem, mindkét nem dolgát megkönnyítené a dolog. xD

2016. aug. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó,ilyen van.. már nem tudom,melyik szórakozó helyen,de,azt hiszem, szinglik éjszakájának hívták..az volt a lényege, hogy különböző színű karszalagokat adtak belépéskor,attól függöen hogy ki milyen szándékkal érkezett..kérdező,nem tudom, lehet csak rosszkor vagy rossz helyen,én teljesen mást tapasztalok..
2016. aug. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Jaja, nem akarnak pasizni ,de azért úgy kirittyentik magukat mint az útszéli lotyók :vakolat smink ,seggszélig érő szoknya és csöcskidobós felső, tűsarkú. Biztos ez is a zenehallgatás meg a tánc élvezetét fokozza, véletlenül sem annak szól hogy felhívja magukra a férfiak figyelmét, nyilván ez a kényelmes viselet. És még maguknak is hazudnak az a vicc :D
2016. aug. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!