Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányoknak ennyire nem jönnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak ennyire nem jönnek be a "mackós pasik"?

Figyelt kérdés

Sziasztok 19 éves vagyok

Sajnos van egy kis súlyproblémám 181 cm és 100 kiló.

Nem érzem magam annyira "kövérnek", mert szinte mindenhova jutott belőle.Inkább ilyen erősebb kiállásu gyerek vagyok. Már régóta szeretnék egy barátnőt és kezdem magam rosszul érezni, hogy a baráti társasáomban mindenkinek van valakije egyesül nekem nincs.. Nem sajnálatból írom, csak nem tudom mi lehet a probléma..

Vagy csak egyszerüen nincs önbizalmam. Ebben szeretném kérni a tanácsotokat, aki ismer vagy volt már hasonló problémája.



2017. júl. 4. 19:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs problémám a mackós fiúkkal, ha megszeretek valakit, akkor úgysem az fog érdekelni.

Ne aggódj, biztosan lesz olyasvalaki, aki szeretni fog majd.

2017. júl. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejönnek a mackósabb pasik:)

Föleg pufibb arccal.

L

2017. júl. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem neked nem is ez a fő bajod. Hanem az önbizalom hiány.

Magamból kiindulva mondom ezt nulla önbizalmam van és meg sose volt barátom pedig annyira azért nem vagyok csúnya. Viszont a nagy önbizalommal rendelkező osztálytársaim lazán összeszedtek már palikat....

2017. júl. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
egyik barátnőmnek (haveri lány) izmos a pasiha és vannak kockái mégis mindig azt mondja neki, hogy növesszen pocakot mert az cuki és macis, habár nem tudom mi mennyire sok, szerintem ha olyan 80-90 kiló körül lennél az lenne macisabb, de nem értek én a tömeghez, plusz nem a számok dominálnak, sokkal többet értél volna ha képet teszel ki, de a lányokat nem érdekli a has, persze van amelyik valakinél előny, de csak előny nem feltétel.
2017. júl. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
70%

Most le lehet pontozni, de nekem nem jönnek be a macis srácok. Nem arról van szó, hogy csak az a jócsávó, aki kigyúrt és izmos, hanem, hogy én az átlagos testalkatú fiúkat preferálom.

Önbizalom sokat dob.

2017. júl. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%

A mackós nem azt jelenti, hogy zsírpacni az illetö, hanem hogy vastagabb alkatú - de nem kövér!


Neked meg sokkal jobb lenne vagy fogyni valamennyit vagy/és izmosodni közben, mert ez nem az a kategória, ami még elmegy a mackós kitétel alatt.

2017. júl. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%

Nagymamám egyszer azt mondta: férfi 100 kiló alatt csak karácsonyfadísz :D

Najó, ez a kijelentés lehet túlzás, de SZERINTEM jobb egy mackós pasi, mint egy hatvan kilós gyerek és igen ez abból jön, hogy én sem egy könnyű súlyú versenyző vagyok :D hetvenöt kilómmal nekem sincs sok önbizalmam 50-60 kilósokkal körbe véve... De igazából bele gondolva ez nem kellene, hogy zavarjon (mármint Téged a súlyod) mindenre van igény

Persze ez nem azt jelenti, hogy ha Te nem vagy elégedett magaddal, akkor ne változtass, de ha eltudod fogadni magad, önbizalmad is lesz

2017. júl. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baj a mackós fiúkkal. A magasságodhoz mérten biztosan nem vagy gombóc.

Olyan biztonságban érzem magam ilyen fiúk mellett :)

2017. júl. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy ennyi választ kaptam :)

Megfogadom a tanácsokat.

2017. júl. 4. 22:26
 10/14 anonim válasza:
Járj el kondizni. Jobban fogsz kinézni és az önbizalmad is nőni fog.
2017. júl. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!