Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ezek a nagyon alacsony,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ezek a nagyon alacsony, sovány, kislányos arcú fiúk jönnek be a lányoknak?

Figyelt kérdés
Egészen 18-19 éves korig ezt tapasztalom. Olyan fiúk tetszenek a lányoknak, akik nem is esznek szint semmit és látszódik minden kocka és minden kis izom a testükön, de csak a soványság miatt...nem is magasak, a 170et jó esetben megütik, valamint teljesen lányosak, arcra, öltözködésre...mi jön be ezeken a lányoknak?
2015. júl. 20. 09:19
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
165 vagyok nem tehetek róla nem is leszek nagyobb xd
2015. júl. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen független a kinézettől, van amelyik lánynak az ilyenek jönnek be, van amelyiknek meg a magas kigyúrt izmos csávók. Nekem is sok lány ismerősöm van, akik szinte ugyanúgy néznek ki, mégis az egyik az ilyen kis 170 centis nyálgépekre tapad, a másik meg a magas sportos borostás izmos fiúkra.


De amúgy a legfőbb dolog ezekben a nyálgépekben az, hogy van önbizalmuk. Azt hiszi mind, hogy jól néz ki, meg azért izmos mert napi 15 fekvőtámaszt megcsinál, és nem azért, mert 53 kiló, és már a vázizma domborodik ki. Meg hogy milyen menő, a sok kivágott V nyakú pólójában, meg a hülyén hordott csilli-villi fullcapjében. Szerintem 1-2 ilyen páva gyerek jobban meg van elégedve magával, mint egy női topmodell. Mindenki röhög rajtuk a hátuk mögött, de ezeknek akkor is nagy az arcuk, van önbizalmuk, azt hiszik hogy ők az istenkirályok. És nagyrészt ez kell a lányoknak. Egy olyan fiú, aki leszarja ki mit gondol róla, úgy él ahogy akar, nagypofájú, ki áll magáért, van önbizalma.

2015. júl. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy na... A magasságáról nem tehet senki, illetve vannak olyan emberek, akiknek olyan a genetikájuk, hogy bármennyit ehetnek, soványak maradnak...
2015. júl. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: hidd el, ha valaki tömegelő étrenddel napi 6x eszik, az nem fog 50 kiló maradni, akármennyire is rossz a genetikája :D Nem hiszem el hogy egyesek még mindig ebben a tévhitben élnek, hogy vannak akik nem tudnak hízni akármennyit esznek. Azok az emberek csak szimplán nem esznek eleget, még ha azt mondják hogy igen, akkor sem...
2015. júl. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én 65kg-ről híztam 85kg-ra rövid idő alatt, igaz magas vagyok.
2015. júl. 20. 09:41
 6/10 kérdező140 ***** válasza:
A magasságomról nem tehetek 154cm vagyok de nem vagyok pálcika inkább kicsit izmosabb. És nem vagyok és nem is akarok ilyen swagyolo izé csicska lenni. 14/F
2015. júl. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én most elképzeltem egy páwát és a kérdésed miatt rosszat fogok álmodni... Pfujj... :'D Viszont a magasságáról valóban nem tehet senki, egy ilyen meg lehet 2 méter is, a többitől ugyanolyan lányos marad. Hát az is biztos, hogy a 20 év feletti csajoknak ezek már nemhogy nem tetszenek, de jót röhögnek rajtuk. :D Az egészséges önbizalom ami kell egy férfiba, nem egyenlő az egoista nagypofájúsággal, mert ezek a páwa gyerekek legfeljebb csak magukat szeretik, nem a barátnőjüket. Az én baráti körömből szerencsére senkinek nem jönnek be az ilyen fiúcskák. Nem tudom megérteni ezek valakinek hogy tudnak tetszeni, legfeljebb egy 13 évesnél, mert az ő szemükben még biztos olyan "cukik"... 17/L
2015. júl. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tényleg a soványakra mennek egyébként. Nem egyszer láttam már bombázót pálcikával. Sőt az egyik csaj ismerősöm csak a vékonyakra megy. A poén meg az, hogy rengeteg vékony gyerek ír ki itt kérdést, hogy nincs esélye, mert vékony.
2015. júl. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vannak lányok akiknek úgy szint nagy egojuk van. (páwa gyerek barátnője) és az ilyenek mellé ha odatennél egy 80 kilós izmosabb pasit akkor félnének hogy elnyomnák őket, egy 50 kilós pálcika nem sokat tud ártani a kicsi lelki világuknak. Ha meg nem a páwa fajtát nézzük, hanem csak egy normális fiút aki ilyen "egyszálbél" az azért jön be a lányoknak mert van aki a nyomikra bukik vagy szimpátiát érez irántuk.
2015. júl. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én speciel a magas, sármos fiúkat imádom:)
2015. aug. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!