Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szombat éjjel, vasárnap...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szombat éjjel, vasárnap hajnalban, a ti városotokban is 4-5 férfi 1-2 nő az arány?

Figyelt kérdés

Elnéztem egy belvárosi -150 000-es város- szórakozóhelyet, élőzene, egész jó, basszusgitár, szaxofon, dob, szinti, elektromosgitár, énekhang... Csak éppen 1-2 nőre 4-5 férfi jut odabent. Ez egy olyan hely, ami kvázi egy "gödörben" van és fentről be lehet látni az egészet. Elég zavaró kívülről a nemek aránya.


De a sétányon sétáló kis társaságokban is ugyanez az arány. Ahol nem a párjaikkal sétálnak, ott 1 lányt vesz körül 5 pasas. Vicces nézni, ahogy kísérik őket...


(Ráadásul ahogy láttam a csajok ennek ellenére egymással táncolnak sok esetben. Azaz az 5 pasas közül is 4 vagy részeg, vagy "béna". Vagy a lányok túl zárkózottak.)

Mi értrlme van így szombat este bulizni?



2017. júl. 9. 03:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért kell ilyen jelzőkkel illetni a kérdezőt, "pici pofa". Feltett egy normális hangnemű kérdést, amire normális választ vár. Kedves Kérdező! Nem mindenhol ez a helyzet szerintem. Ha meg az a 4 részeg, akkor józanon próbálj meg kimenteni közölük egy neked szimpatikusnak tűnő leányzót. Kezdésnek ez is egy jó pont lehet. :)
2017. júl. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azóta mar törölték azt a választ amire írtam.
2017. júl. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gangbang?
2017. júl. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze. A jólnevelt lányok már este 8-kor lefekszenek. (Hogy tízre hazaérjenek...)
2017. júl. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi itthon az ágyban szeretjük ezt a felállást...
2017. júl. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jóképű_Férfi felhasználó privát válasza, amit nyilvánosnak szánt:

"Neked semmi!


Keserű és sanyarú a sorsod ugye pici pofa? Sikertelen vagy a nőknél, hát ez a baj... A pohár félig üres ugye pici pofa? Meg aki mindenkivel, csak veled nem, az egy qva. Ugye így gondoltad?

tE hímsovi mocsok nyikhaj!


Oszt elárulod mi a toszért táncolna a 4 berúgott meg 1 béna manussal a két csaj?? He?!


Na ugye kispofa! Gondolkozni, gondolkozni. Nem hőbörögni. A talajvíz is magasabb értelmi és szellemi szinten van, mint te magad!


Savanyú az a retek szőlő mi? Mert béna vagy. Persze mindent meg lehet magyarázni, de minek??"

2017. júl. 11. 19:09
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként "Jóképű_Férfiként" regisztrálni, aztán "pici pofázni" és hím sovinisztázni privátban, ez elég fura így együtt, valamiféle nemi identitásbeli zavarokra vall.
2017. júl. 11. 19:17
 8/8 A kérdező kommentje:
Pláne, hogy a fenti felhasználónak nincs semmi más válasza itt ezen a néven és toplistán sem szerepel, azaz csak ezért regisztrált ide, hogy benyomja ezt nekem privátba a kérdésem alá...
2017. júl. 11. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!