Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudom hogy nagyon gáz de 16...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy nagyon gáz de 16 éves fiu létemre nem tudok beszélni a lányokkal sw élöben se facen. Nagyon gáz ha igy irok rá valakire?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok magas sportos , és van lány ismerösöm aki aztmondja hogy bejövök a lányoknak de egyszerüen szerencsétlen vagyok mert nem tudok ismerkedni velük. Probáltam már ráirni olyan lányokra akik jol,néztek ki de nem ismerem öket hátha bátrabb leszek,és jobban megy de nagyon röviden sikeltek mert talán tul rámenös voltam mindnál. Legutobbival 2 perc alatt jutottam oda hogy"jo szia". Gáz ha igy kezdek el beszélgetni egy ismretlen lánnyal? "Szia, bocsi hogy ismeretlenül irok neked ,de láttam a profilodat és gondoltam hogy megismerhetnénk egymást" probáltam ezt többféle képpen kicsit változtatva de semmi nem jön össze. "Szia , gondolom sokan irnak neked , ezért remélem nem eszed nyomulásnak de arra gondoltam hogy megismerhetnénk egymást? Ha ezek nem jönnek be hogyan kéne megprobálni? Érdekelne a lányok vélemyénye hogy nekik mi a szimpatikus és mi számit jo dumának.

2017. júl. 9. 13:40
 1/5 anonim válasza:

Hasonló cipőben jártam ennyi idősen. nagyon rámenős voltam mert meguntam az egyedül létet és mindenáron kellett valaki. De ez nem ilyen egyszerű

1. Ne akard egyből az oltár elé vinni

2. Ne azon járjon az eszed, hogy mit mondj ne gondolkodj csak beszélj akármilyen hülyeség jut eszedbe mondjad.

3. A legfontosabb önmagadat add és légy laza sz*rj bele az egészbe gondold azt, hogy van helyette tobb ezer mas es menni fog. Ja és beszéltesd magadrol ne sokat mondj légy titokzatos. Én ezzel a szöveggel szedtem fel egy csajt a facebooko: szia mizu? Kicsit sablonos de bejott es még mindig tart. A munkahelyen is vannak 16-17 éves diaklanyok gyakorlaton azoknak is bejovok egytol egyig. Csak nallam is a szoveg a visszatarto ok de mar tudok veluk beszelgetni hosszasan akármiről. Ezt csak úgy tudod nagyából megtanulni ha beszélgetsz nőkkel. Ugyan azt akarják mint te csak másképp ugyan olyan emberek szóval csak LAZÁN

2017. júl. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ja és 20/f
2017. júl. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van.

Én nem szeretem pl ha ilyen szövegekkel irnak rám mint amiket felsoroltál.

Eleg egy egyszerü "szia! Hogy vagy?" igy már elkezdted valahogy.

Szoval szerintem ez sokkal nyerobb mint ha kitalálnal valami kis alázatos szöveget.

2017. júl. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazatk van tényleg tulgondolkodom ezekkel a szövegekkel föleg. Csak ugy gondoltam hogy ez tul sablonos és nem.jo ha ugy irok mint mi denki, de ha ez válik be akkor tényleg ez abjobb. :)
2017. júl. 9. 14:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem küldök el senkit hogy "jo szia" de ha valaki ilyen.. khm.. hogy is mondjam.. primitív? nem, ez nem jó szó, mindegy, ha valaki így ír rám azzal maximum trollkodok kicsit mert nincs életem és határozottan pozitív dolognak tartom az instant párkeresőző gyerekek online "szórakoztatását". Mondjuk szerintem az agyonfilterezett kiscsajokra nem éri meg ráírni mert akármilyen jó pasi képeit válogatom össze elküldeni nekik mind olyan helyesírással és értelmi képességekkel rendelkezik hogy maximum széttrollkodom őt is mert nem akarom tovább nézni ahogy és amiket ír.. Egyeseknél nagyon durván megy a dolog.


Nah, szóval, az a lényeg hogy ne így írj rájuk ha lehet és ne a profilkép alapján válogass mert a szétfilterezett mindentmutat képekkel rendelkező lánykákkal nincs sok jó tapasztalatom, a nagy részük még ahhoz is hülye hogy azt felfogja ha burkoltan megsérted vagy valami.


Emlékszem egyszer elcsábítottam valami 13 éves lányt és közöltem vele hogy 15 vagyok utána pedig hogy "nem akartam hogy elítélj de 27 vagyok de nagyon tetszel". Letiltott.

Vigyázz hány évesnek adod ki magad ha velük beszélsz. Ha részletes kislányelcsábítási tanácsokat kérsz írj privátot.

2017. júl. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!