Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek már túl késő?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek már túl késő?

Figyelt kérdés

Annyi a sztori hogy a lány osztálytársával találkoztam egy szórakozóhelyen és mondta hogy bejövök a lánynak, meg kérdezte hogy ráírjon e...mondom miért ne, igaz akkor még annyira nem érdeklődtem iránta (ez egy hónapja volt)...rá is írt, hogy írjon nekem...másnap látta a lány, és annyit írt vissza hogy "ő jó pasi"...és ennyiben kimerült az egész

már nagyon bánom hogy nem írtam rá akkor, lehet már késő bánat..

tudom, írjak rá, nincs veszteni valóm stb...csak nem hiányzik még egy visszautasítás vagy barátzóna


2017. júl. 9. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ezt megválaszoltad magadnak 😃 írj rá, sima ügy
2017. júl. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát jó, de mivel? volt egy aduászom amit elszalasztottam.:(

lehet már nem is érdeklem, 1 hónap sok idő

2017. júl. 9. 21:53
 3/4 anonim ***** válasza:
kezdd így: ,,szia!"
2017. júl. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

az oke, de hogyan tovabb?

annyit tudok rola hogy szereti a tronok harcat

2017. júl. 9. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!