Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, volt már veletek olyan,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, volt már veletek olyan, hogy utólag jöttetek rá egy lány "értékére", de akkor már késő volt?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akiért bármit megtennék, és ezt igyekszem (igyekeztem) neki kimutatni (persze nem nyomulás szintjén), de ő szinte levegőnek nézett.

Kíváncsi vagyok, hogy egyszer rájön-e arra, hogy, tudjátok, hogy én itt lettem volna neki és komolyan gondoltam volna.



2017. jan. 29. 12:24
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Volt. Szívás, de előfordul. :(
2017. jan. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És szerinted mennyi a valószínűsége, hogy erre ő is rájön egyszer?
2017. jan. 29. 12:26
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Velem is volt ilyen. Nagyon szerettem,de neki nem voltam elég jó és csúnyán. viselkedett velem...akkor...Aztán úgy voltam vele,hogy nem érdemes olyanra várni,aki levegőnek néz (az olyan lenne,mint várni a hajót a repülőtéren😜) Szóval találtam magamnak mást és 1-2 hónappal később bevallota,hogy szeret,de már késő volt...

De ha nem is vallja be,lehet,hogy a szíve mélyén szeret...

Ne keseredj el!

Annyi hal van még a tengerben!

💪😁😚💓😍😊

2017. jan. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Jaj ezt én is annyiszor elhatároztam magamban, de sose tudom megtenni :( Nagyon szerelmes vagyok még így is, hogy nem mutat érdeklődést, csak vele tudom elképzelni :(

Tudom, hogy muszáj lesz, csak nagyon nehéz, ha mindennap látom :(

2017. jan. 29. 12:32
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Igen, de végül kiderült hogy mégis jól tettem xd
2017. jan. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2017. jan. 29. 12:40
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos egyáltalán nem biztos, hogy rájön. Ez eléggé egyén ill. EQ függő.

Az, amit Te (és valószínűleg több más ember) sokra tart, nem 100 %, h. mindenkinek bejön. (Szeretet, kötődés, ragaszkodás, figyelem.) Van, aki csak használni akarja a másikat, és nem kér az érzelmeiből - lehet, h. észre sem veszi, meg sem látja azokat (ill. magát az embert, azaz Téged sem női mivoltában...)

Aztán persze lehet olyan is, h. egyszer csak megvilágosodik, és rohan Hozzád - de sajnos ez a kevésbé valószínű.

Meg ott a köztes 'megoldás', h. szépen lassan megkedvel, és rájön, h. fontos vagy neki. De ehhez sokat kell(ene) egy helyen lenni, és beszélgetni. Segíthetnek a felismerésben közös programok, élmények, amikor megismerheti a benső tulajdonságaidat. És a közös ismerősök is jól jöhetnek.

2017. jan. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Igen velem megtörtént. Szégyellem magam amiért vissza utasítottam őt akkor :'''''(
2017. jan. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Engem is visszautasították egyszer. Aztán a lányra úgy kb fél évet vártam, de semmi. Léptem, és megkérdeztem, hogy érez e irántam valamit, mert nagyon erre utaló jeleket adott. Nem, nem érez semmit.(ez múlt héten történt) Most viszont úgy néz rám, mintha a szemével azt kérdezné, hogy hogy lehetek annyira szemét, hogy én meg merem kérdezni, hogy érez e irántam valamit. Meg mostanában nagyon bunkón is viselkedik velem.(a barátnőjével együtt) úgyhogy eddig nem akartam szemét lenni, de most már betelt a pohár. És remélem, ha egyszer netán mégis vissza akarna jönni hozzám, jól pofára esik. Eddig nem akartam semmi rosszat, de ennyi volt. És még az is ott van, hogy osztálytársak vagyunk. Tényleg ne nézzetek szemének. Ha a helyemben lennének, ti is így tennének. És bocsi, hogy nem pontosan a kérdésedre válaszoltam kérdező, csak azt akartam kifejezni, hogy nem tudhatod, hogy érdemes e várni. És bocsi, hogy hosszú lett.
2017. jan. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%

"Van egy fiú, akiért bármit megtennék, és ezt igyekszem (igyekeztem) neki kimutatni (persze nem nyomulás szintjén)"


Nekem ez eléggé paradoxonnak hangzik:) Ha "mindent megtennél" valakiért, akivel nem vagy párkapcsolatban, esetleg nem is ismered, az akárhogyan is de: nyomulás. Én előbb inkább hagynám, hogy kialakuljon köztünk valami, mintsem magamban egyedül eldöntsem, hogy "mennyire fontos valaki, aki rám se néz". Csak akkor beszélek szerelemről, ha a másik illetővel van köztünk valami, a plátói érzéseknek nem tulajdonítok nagy jelentőséget.

Szerintem attól, hogy leplezed a nyomulásod, nem akarod kimutatni, attól még ugyanarról lehet beszélni, hogy ez csak "rajongás szint", nem valódi szerelem, talán te sem ismered eléggé őt.

2017. febr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!