Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez így? Baj ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez így? Baj ha szeretnék egy pasit?

Figyelt kérdés
13/L (előre is kérlek hanyagoljátok azokat a kommenteket hogy inkább mennyek a homokozóba játszani) tehát már sok barátnőmnek volt pasija és nem kis ribik egy nagyon vallásos suliban voltam és azért oda olyanok nem járnak... én úgy érzem hogy nagyon jó lenne ha lehetne nekem is barátom de nem tudom hol ismerkedhetek iletve nem korai mondjuk a korosztályomban nagyon okos vagyok viszonylag jól rajzolok megyei versenyen is voltam már és nagyon korán érő típus vagyok DE ismerem a határokat szex eszembe se jutna de a párkapcsolat igazán jó lenne szerintetek baj ha ezek mellet barátot szeretnék?

2017. júl. 9. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindenki érzi mikor jön el az idő :) pl itt is tudsz ismerkedni ;)

17f:)

2017. júl. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szerintem raersz meg ezzel :)

Te felelosseg teljes vagy, de a fiuk nagyon nagy szazaleka csak es kizarolag a szexre hajt. Nem mondom hogy az osszes de nagyon sokan, es megtalalni azt aki pont nem, 13 evesen sajnos szinte lehetetlen :(

Nem bantasbol irom 19/L vagyok, az en ismeroseim kozott is volt ilyen es hidd el nem meno hogy 13 evesen baratja van az embernek.. Legy celtudatos fektess sok energiat a tanulasba, rajzolasba es majd jonni fog a szerelem ha jonnie kell :)

2017. júl. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
bocsi nem itt akarok ismerkedni csak választ szeretnék
2017. júl. 9. 22:02
 4/7 anonim ***** válasza:
2017. júl. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ezt itt kell megkerdezned, nem való neked még pasi. Én 14 eves vagyok, de fél évvel ezelőtt (13 évesen) nekem sem volt pasim (most sincs, csak mostmar ismerkedek, és ha randira hívnak, nem utasítom vissza őket, max ha nagyon esélytelenek). Biztos nagyon okos vagy, a helyesírásodat nézve, de hidd el, attól, hogy most érettnek érzed magad még nem vagy az, maximum kicsit érettebb, mint a többi 13 éves, mert mint mondtam, fél éve töltöttem a 14-et és rá kellett jönnöm, hogy ezalatt a fél év alatt sokat fejlődtem és nem is voltam olyan érett. Illetve tudom, hogy ezt pont így fogom gondolni újabb néhány hónap múlva. Ha kész leszel egy baráthoz, akkor azt tudni fogod, nem kell hozzá kérdést kiirnod.
2017. júl. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tagadom hogy nem a leg érettebb korszakomban vagyok az ember folyton fejlődik és mindig jobb lehet mint volt
2017. júl. 9. 23:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam ezzel 13 éves koromban (14/L vagyok) és most is így vagyok vele mint te hogy szeretnék egy barátot. De közben rájöttem hogy azért szeretném mert nekem nincs olyan igazi barátnőm akivel olyan őszintén tudnék beszélni mint egy baráttal. Nem tudom lehet neked is ez van. Én azt feladtam hogy igazi barátnőt találjak és belenyugodtam hogy fiatal vagyok és a fiúk éretlenek, azt javaslom hogyha nagyon szetetnél barátot akkor olvass olyan könyveket amibe bele tudod élni magad és ami ilyesmiről szól. Persze ha neked ettől rosszabb mert csak mégjobban akarsz egy oasit akkor inkább ne , de nekem ez segített.
2017. aug. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!