Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel sose lesz párom?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, nem sok éve költöztünk csak ide, nem fogunk már költözni valószínűleg, de a nyelv még mindig nehezen megy. Volt pár ember akit érdekeltem de más lánnyal kapcsolatban mindig hátrányban voltam.
2017. júl. 10. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Honnan költöztetek?

Próbálj meg minél több emberrel megismerkedni és beszélgetni ezzel barátokat is szerezhetsz és a nyelvtudásodon is csiszolhatsz.

2017. júl. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 I noor Y ***** válasza:

Keress egy olyan lanyt akinek cuki az akcentus

:'D

2017. júl. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem lenne hátrány, láthatóan írni azt szépen tudsz, ami azért becsülendő, mivel nehéz nyelv a magyar (bár nem tudom honnan jöttetek). Valamint az akcentus szerintem nagyon aranyos lányoknál, egyáltalán nem lenne gond, sőt talán még előny is. :) Meg ha olyan nyelvet beszélsz, amilyet az adott személy kedvel, az szerintem megint csak imponáló. ^-^
2017. júl. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jaj most értelmeztem, hogy fiú vagy. :DDD Sorry, my bad, este van. :D

Nos lányoknak sem gond, néhány akcentust "szexinek" definiálnak, sok ismerősöm angolul/olaszul/németül adja el magát nekik, hogy nagyobb esélye legyen. :D

2017. júl. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. Franciaországból jöttünk, de én félig spanyol vagyok
2017. júl. 10. 22:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Azta. :o Az szerintem nagyon imponáló, szóval ne keseredj el. :D A francia és a spanyol is gyönyörű nyelvek, bár még az akcentust nem hallottam belőlük, de szépnek képzelem el. :)
2017. júl. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ne viccelj már. :) Már ott a sok privát üzenet. :) Jó válogatást! :)

Amúgy én is megismernélek.

2017. júl. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nehéz helyzet. De hidd el, akinek gyengébb nyelvvismerettel nem kellesz, nyevprofesszorként sem kellesz. ;)

17f

2017. júl. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!