Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sunnyoghat a párom? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sunnyoghat a párom? Mi ezzel a célja?

Figyelt kérdés

Sziasztok, igyekszem rövid lenni és érthető ! :) Előre is köszönöm a segítségeteket a meglátásotokkal!


Nem tudom mire vélni, de úgy érzem, h a barátom mintha el szeretné sunnyogni a céges összejöveteleket bár nem értem mire fő... Ő általában mindig "utoljára" tudja meg, h mikor, hova mennek a cégtől céges vacsorára esetleg team building-re. Ez már el volt játszva november elején is és most is.

Állítólag ő még tegnap sem volt tisztában azzal, h miféle karácsonyi vacsora lesz a kollégákkal pénteken, h majd ma megnézi, de gyanús volt már az, h elkezdte mondani, h mi lenne ha karácsony között elmennénk valami buliba, discoba szórakozni. Meg is mondta a konkrét helyet, h ő melyikre gondolt, de furának tartottam, hisz nem rég azt beszélte, h ő mennyire nem szereti azt a club-ot és eleve a bulizáshoz is öregnek tartja magát (24 éves). Mindegy is, mert én leállítottam azzal, h 27-ig én nem megyek discokba, mert számomra ezek ünnepi napok, aztán pedig úgyis szilveszter és megyünk bálozni.

Ma elküldte nekem a céges meghívót amin az állt, h vacsora és élő zene + szórakozás egész éjjel. Mondtam is neki, h innen jött az ötlet, h menjünk el valahová mi is szórakozni... :D Persze az volt a válasz, h nem, nem, de ő mindig ilyen bulis helyek hallatán azt mondta, h ő kiöregedve érzi magát :D


Sose mániáztam vele, ha elment ilyen helyekre nélkülem, sosem jelentem meg váratlanul, akkor miért titkolózik? Mert számomra ez fura véletlen egybeesés, főleg, h apró betűvel fel volt tüntetve, h aki részt vesz az eseményen, annak november 30-ig kell jeleznie. :D Tudom apró kis probléma és más számára talán érdektelen, de furának tartom ezeket a "most tudtam csak meg" szövegeket.. :)


2016. dec. 8. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Számomra elég zavarod a leírás, először azt hittem, valami féltékenységi szitu lesz, de így tényleg nem értem, mi a baj. :)

Az, hogy nem akar elmenni a céges bulira, nem foglalkozik vele? Vagy nem értem.


Így nekem elsőre az ugrott be, hogy a céges bulikat rühelli, és bár hiányzik neki a társasági élet, inkább veled menne, kollegáktól függetlenül.

Meg szerintem ez nem titkolódzás, végül is megmutatta a meghívót, csak éppen kicsit későn kezdett el foglalkozni a dologgal. :)

2016. dec. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Elnézést, ha zavaros, igyekeztem érthetően leírni! :D


Én sem látok benne furát, csak a barátnők elkezdtek bogarat ültetni a fülembe, és gondoltam kiírom :D

Röviden, h általában miden céges összejövetelt úgy állít be mintha ő legutoljára tudná meg és fogalma sincs, h mi lesz az este folyamán program :D

2016. dec. 8. 10:04
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tulajdonítanék neki különösebb jelentőséget. Lehet, hogy először önmagában vívódott a kétféle értékrend, hogy "öregnek" érzi magát a dologhoz, de azért vágyik is rá. Nekem is sokszor volt, hogy nem tudtam pontosan eldönteni, hogy van-e kedvem valamihez, vagy nincs, de aztán mégis kedvet kaptam, ahogy közeledett az esemény. Lehet, hogy valóban eltette az információt az agya hátsó zugába, majd ahogy a kollégák lelkesen beszéltek róla, előhívódott a dolog és megjött a kedve. Lehet, hogy ismeri a te álláspontodat, és ezért is fojtotta el magában a vágyakozást, mert veled szeretne menni, de tudja, hogy neked úgyse tetszene a dolog.

Bármi is a helyzet: korlátozó hiedelmekkel élünk. Az "öreg vagyok" gondolkodás úgy butaság, ahogy van. Én negyvenévesen is járok bulizni, ha úgy tartja kedvem, és sok korombeli ismerősöm is. Nem minden hétvégén, de évente egy-két alkalommal simán belefér! Mindezt úgy, hogy 10 évig éreztem magam "öregnek" a bulizáshoz, aztán egyszer csak kedvet kaptam.

Nekem ez a "leállítottam" picit erős... ha a párom felvet egy ötletet, akkor nem leállítom, hanem próbálunk közösen olyan megoldást keresni, ami mindkettőnk számára megfelel, mindkettőnk igényei érvényesülnek. Neki van egy vágya, amit veled szeretne megvalósítani, nem mással! Szerintem nem dőlne össze a világ, ha megpróbálnátok keresni egy mindkettőtök számára alkalmas időpontot és igyekeznél jól érezni magad... ez ugyanis fejben dől el! Még a legpocsékabb buliban is érezheted jól magad, HA te azt szeretnéd. De ha előre kijelented, hogy neked ez úgysem tetszik, akkor úgy is lesz.

2016. dec. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

# 2: És ez miért elképzelhetetlen?

Én sose jegyzem meg azoknak a rendezvényeknek a programját, amiket nem én szervezek, mert minek? Úgyis az történik, ami "meg van írva", én csak sodródom az eseményekkel, előző nap tudatosul, hogy egyáltalán lesz valami.

2016. dec. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3. A "leállítottam" szó erős kifejezés és nem is ilyen hangnemet használtam, normálisan közöltem, h ünnepekkor számomra nem jó :) Túloztam ezzel a jelzővel és köszönöm a normális és korrekt választ! :)
2016. dec. 8. 10:35
 6/9 anonim ***** válasza:
# 5: Ünnepekkor nem jó, de ajánlottál fel helyette másik lehetőséget?
2016. dec. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, mondtam neki, h az ünnepeken kívül akár e hétvégén is elmehetünk valahová ha vágyik rá, mert én is örülnék neki :) Viszont erre már nem mondott választ, csak h majd kitaláljuk akkor :)
2016. dec. 8. 10:54
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A gond ott van hogy a barátnőid bogarat ültettek a füledbe.A pároddal élsz nem velük.A párodat ismered és jobban kéne biznod benne mint a barátnőid szavaiban.Ha jó a kapcsolatod akkor nem lehet baj.
2016. dec. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

# 7: Akkor megtettél mindent, nála pattog a labda.

Nyolcasra pedig hallgass, nem kell, hogy a barátnőid bogarat ültessenek a füledbe, te ismered a párod!

2016. dec. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!