Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más van így? Nehéz így a nyár.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más van így? Nehéz így a nyár.

Figyelt kérdés

17/F

Annyira elfoglalt vagyok, hogy nincs semmi időm a csajozásra. (Edzések, jogsi, nyári melózás, stb.)

Év végén még nem tudtam hogy ennyire el fogják venni ezek majd az időmet. Mostmár nagyon bánom hogy ennyi mindent elvállaltam.

Más is van így?


2017. júl. 15. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Edzést simán abbatudod hagyni és lesz időd

Melóból meg vállalsz kevesebbet, vagy máshol, aztán kész.

2017. júl. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 I noor Y ***** válasza:

Ugyanigy

Ha osszejonne is egy lany akkor se lenne ra idom ezert nem is probalkozok

Olyan sokat kell tanulni

2017. júl. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem melózok, csak jövőhóba fogok, de így sincs idő semmire xd
2017. júl. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Örülj hogy hasznosan töltöd az idodet. Később amikor ráérsz csajozni mindezt jogsival (esetleg autoval 😉), jo test alakkal es nemi félretett pénz tudatában teheted. Remelem erted mire gondolok :) például vehetsz majd a baratnodnek ajándékot vagy elviheted kocsival a suliba. Gondolj ilyenekre:)


En nagyon örülök neki hogy 16 éves korom óta dolgozom suli mellett es a jogsit is 17 évesen csináltam meg.


20 F

2017. júl. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. 1.-nek: az edzést nem hagynám abba, számít rám a csapat az edzőm is. És nagyon szeretem csinálni, tudom áldozatokat kell hozni dolgkért de ezt nem tudnám otthagyni. Melót sem lehetne otthagyni szerződést már nem változtathatnám meg.

4.-nek: igen értem mire gondolsz 😉

igazakat beszélsz, és valószínüleg az a helyes út is. Csak annyira rossz, sok ismerősömnek már van barátnője meg ide megy fesztiválozni meg oda. Én meg itt szopok. Lesznek majd még nyaralások meg minden de elég nehéz így.

De majd jövő évi nyaramat talán jobban tudom majd alakítani.

2017. júl. 15. 14:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly volt így, úgyhogy a mostani nyaramat direkt úgy alakítottam, hogy evés, alvás buli:D 18/l
2017. júl. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk én a kresz-elsősegély-vezetést ősztől fogom csinálni, nekem sincs sok időm. Munka hétköznap, szabadidőmben gépezés/olvasás, néha valamilyen edzés (fizikai munkát végzek).

Egyébként te hol csajoznál? Én pont azért vállaltam be ennyi dolgot, mert különben semmi sem történne egész nyáron. Az ismerőseim nem érdeklem, így viszont ismerkededésre is több lehetőségem van.

De tényleg, ti hol ismerkedtek? 17f

2017. júl. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!